Pracovník centrály pre zákazníkov

Wiesbauer Gourmet s.r.o.

Vyšehradská 4, 85106 Bratislava, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem objednávok, komunikácia so zákazníkom, aktívna komunikácia v nemeckom jazyku s materskou firmou v Rakúsku, zadávanie objednávok do Rakúska

Rakúska gatronomická spoločnosť Wiesbauer Gourmet hľadá lojálneho človeka (muž alebo žena) pre svoju centrálu na Slovensku. Pracovník bude v kancelárii príjmať telefonicky a mailom objednávky našich zákazníkov a ďalej v nemeckom jazyku zadávať objednávky do Rakúska aby boli nasledovný deň realizované.
Životopis v slovenskom a nemeckom jazyku prosíme poslať mailom na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

komunikátívnosť, samostatnosť, príjemný hlas a vystupovanie, profesionality, práca na poobedie v čase 14:00-22:30 hod.
aktívna znalosť nemeckého jazyka PODMIENKOU!

Sme rakúska, stabilná, rodinná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Naši zamestnanci sú pre nás na prvom mieste a sú základným pilierom firmy a dobrého fungovania. Ponúkame Vám pestrú a rozmanitú prácu v modernej expandujúcej firme s vysokými hygienickými nastaveniami a automatizáciou, ktorá je špecialistom pre gastronómiu.
Viac na www.wiesbauer-gourmet.at

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1907667  Dátum zverejnenia: 23.10.2014