Externý obchodný zástupca/externá obchodná zástupkyňa - Žite svoj sen!

Who is Who

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď po návšteve nášho 3-dňového základného seminára

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Už ste si niekedy priali pracovať v úspešnej spoločnosti s dobrými ľuďmi, ktorí spoľahlivo a profesionálne tvoria prvotriedne produkty? Teraz máte šancu! Náš produkt je známy po celom svete. Pracujeme už skoro 40 rokov v mnohých európskych krajinách, s fantastickým produktom. Ako náš zástupca budete mať výbornú povesť medzi svojimi priateľmi a známymi. Hľadáme ešte niekoľko ľudí, ktorí sú orientovaní na kariéru, ktorí chcú skutočne niečo dosiahnuť.
Oblasť práce: Váš región.
Úloha a zodpovednosť:
Vedenie rozhovorov a predaj produktu na vysokej úrovni. Práca na živnosť na plný úväzok.
Na uvedených stránkach nájdete ďalšie zaujímavé informácie:
www.whoiswho-verlag.sk
www.whoiswho-worldsociety.ch, www.facebook.com/whoiswhoworldsociety

Zaujímavá a rozmanitá práca, pri ktorej spoznáte veľa zaujímavých ľudí.
Dôkladné zaškolenie a skvelé pracovné prostredie.
Dohodneme Vaše termíny stretnutí a platíme vysokú províziu vo výške 30%.
Úspešní zástupcovia zarábajú u nás, len s prvou produktovou skupinou cca 3.000,- Euro brutto mesačne.

Budete pracovať pre svetoznámu skupinu spoločností, ktoré dokazujú už takmer 40 rokov, že ich systém funguje. S nami máte šancu niečo spoluvytvárať. Máte tiež istotu, že Vás „nehodíme do vody, hoci ešte neviete plávať“. Zúčastníte sa 3-dňového školenia a bude Vám k dispozícii osoba, ktorá sa bude o Vás starať a odpovie Vám na Vaše otázky, ktorá tu bude pre Vás. A ešte jeden veľmi dôležitý a rozhodujúci bod: budete mať perspektívu príjmu, ktorý by ste pri inej činnosti mohli dosiahnuť iba po dlhoročnom štúdiu. Bude Vás zasa tešiť pozerať si svoje výpisy z účtu. Budete si môcť splniť priania, o ktorých ste mohli dosiaľ len snívať. Určite sa teraz chcete ihneď uchádzať o prácu u nás. Je to veľmi jednoduché.

Motivačný list s uvedením termínu Vášho možného nástupu a štruktúrovaný životopis nám prosím zašlite na kontaktnú e-mailovú adresu.
Ďakujeme za Váš záujem o ponúkanú pracovnú pozíciu a tešíme sa na stretnutie s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Skutočný záujem o ostatných ľudí a o ich životné príbehy.
Pozitívny prístup k predajnej činnosti.
Seriózne vystupovanie a vysoké pracovné nasadenie.
Výrečnosť a vôľa integrovať sa do úspešného systému.
Znalosť práce s počítačom a s internetom.
Vodičský preukaz sk. B a vlastný automobil.

Naša švajčiarska materská spoločnosť je už takmer 40 rokov úspešná pri vydávaní personálnych encyklopédií Who is Who v Európe. Od roku 2003 vydáva na Slovensku personálnu encyklopédiu Who is Who v Slovenskej republike. Who is...? (v České republice) vychádza v Českej republike od roku 2001.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1931168  Dátum zverejnenia: 24.4.2015