Java/BPM Developer

Whitestein Technologies

Miesto práce
Moskovská 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návrh a vývoj Java/JEE aplikácií
Návrh a modelovanie BPM procesov
Zodpovednosť za správnosť implementácie
Zodpovednosť za kvalitu kódu
Zodpovednosť za efektivitu a spoľahlivosť vytvorených riešení
Support produkčného systému
Administrácia Apache / GlassFish / JBoss

Požiadavky
Java - pokročilý
HTML - pokročilý
JavaScript - pokročilý
SQL - pokročilý
Eclipse - pokročilý
Skúsenosti s používaním Web Service-ov (koncepty REST/SOAP)
Skúsenosti s niektorým z repository systémov (Git, SVN)
Skúsenosti s Maven / JBoss / GlassFish
Skúsenosti s modelovacími nástrojmi výhodou
Skúsenosti s vývojom Windows Phone aplikácií výhodou (C#, Asynchronous Programming)

Pružný pracovný čas
Nadštandardné platové podmienky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Analytické zručnosti a schopnosť riešiť problém
Vývoj rozsiahleho informačného systému
Analýza požiadaviek a komunikácia s klientom a business analytikmi
Min. 2-ročné skúsenosti (napr. vysokoškolské projekty) s programovaním v JAVA/JEE
Spolupráca na nasadení a testovaní
Spolupráca na školení používateľov a tvorba technickej dokumentácie
Kreatívny prístup ku komplexným riešeniam a použitej technológii
Schopnosť pracovať samostatne ako aj v rámci tímu
Schopnosť efektívnej organizácie času a samostatne riešiť problémy
Diagnostické schopnosti

Whitestein is a global Swiss company offering advanced intelligent application software for multiple business sectors.

Our primary specialism is intelligent BPM technology and solutions. Whitestein creates intelligent software to optimize business operations. We innovate technology ahead of the curve, bringing fresh concepts such as 'goal oriented' software to our customers that has a deeply significant and sustainable impact on their business.

Besides other partners, Whitestein works for more than a decade with its sister company, Expersoft Systems, global provider of transformative digital Wealth and Asset Management software solutions and services. The award-winning PM1 product family from Expersoft provides banks, independent asset managers, family offices, institutional investors and other financial services providers with ONE platform to transform all front- and mid-office operations.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 2656559  Dátum zverejnenia: 21.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou