SW Tester

Whitestein Technologies

Miesto práce
Moskovská 13, Bratislava
Termín nástupu
14.08.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytváranie vlastných testovacích scenárov
Tvorba skriptov pre automatizované testy
Kontrola výsledkov testovania, zaznamenávanie výsledkov
Správa testovacieho prostredia, nástrojov

Požiadavky
Anglický jazyk - aktívne
Znalosť SQL výhodou
Znalosť HTML výhodou
Znalosť Selenium výhodou
Znalosť Jira, Git výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kreatívnosť
Komunikačné schopnosti
Pozornosť k detailom
Vytrvalosť
Systematické myslenie
Diagnostické schopnosti
Schopnosť rýchlo sa učiť a osvojiť si nové funkcionality SW

Whitestein is a global Swiss company offering advanced intelligent application software for multiple business sectors.

Our primary specialism is intelligent BPM technology and solutions. Whitestein creates intelligent software to optimize business operations. We innovate technology ahead of the curve, bringing fresh concepts such as 'goal oriented' software to our customers that has a deeply significant and sustainable impact on their business.

Besides other partners, Whitestein works for more than a decade with its sister company, Expersoft Systems, global provider of transformative digital Wealth and Asset Management software solutions and services. The award-winning PM1 product family from Expersoft provides banks, independent asset managers, family offices, institutional investors and other financial services providers with ONE platform to transform all front- and mid-office operations.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 2656135  Dátum zverejnenia: 21.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou