Operator vstupnej kontroly

WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
podľa dohody
4,61 EUR/hod.Dovolenkové a vianočné odmeny, mesačné prémie do výšky 7%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vzhľadová a rozmerová kontrola nakupovaných dielcov.

dovolenkové, vianočné odmeny a odmeny pre pravidelných darcov krvi
mimoriadne odmeny za zvlášť úspešné splnenie významných pracovných úloh
odmeny pri pracovných a životných jubileách
odmena pri narodení dieťaťa, odchode do dôchodku
platené nadčasy a príplatky za prácu nad rámec zákonníka práce
príspevok na kurzy a rekreáciu detí, príspevok na kultúrne a športové akcie
príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
deň voľna nad rámec zákona pri úmrtí v rodine
sociálne pôžičky
zamestnanecký predaj za zvýhodnené ceny
zľavy, zvýhodnené ceny a zľavové poukážky u partnerov spoločnosti

Termín výberového konania bude vybraným uchádzačom vopred oznámený.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca s PC (Word, Excel, Google Drive), technické zručnosti.
Zodpovednosť, spoľahlivosť, tímová práca, schopnosť dotiahnuť vec do konca, flexibilita, ochota učiť sa nové veci.
Prax vo výrobnej spoločnosti výhodou.

Whirlpool Corporation je najväčší výrobca a predajca domácich spotrebičov na svete.
Spoločnosť vyrába celú škálu výrobkov, ktoré prinášajú kvalitu do života jej zákazníkov a má výrobné prevádzky v 13 krajinách. Produkty spoločnosti Whirlpool nájdeme na trhoch vo viac ako 170 krajinách.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3052973  Dátum zverejnenia: 3.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,61 EUR/hod.