Procesný technik montáže

WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
03.12.2018
4,869 €/hodina, individuálne a kolektívne prémie do výšky 16,1%, bohatý sociálny program, možnosť ďalšieho odborného rastu, práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- definovať a hodnotiť požiadavky na nové zariadenia,
- vytváranie technologických postupov a štandardov,
- definovanie a sledovanie technických kapacít, odporúčania zmien súčasných procesov a postupov,
- inštalovanie nových zariadení,
- riadenie a koordinovanie spustenia výroby nových modelov,
- zavádzanie projektov v procese vedúcich k zvyšovaniu efektivity procesov,
- analýza strát v procese a implementácia opatrení na ich elimináciu

- zaujímavé platové ohodnotenie,
- bohatý sociálny program,
- možnosť ďalšieho odborného rastu,
- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.

Termín výberového konania bude vybraným uchádzačom včas oznámený.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Technický talent, precíznosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť,
Znalosti PC, MS Office, analytické a technické myslenie, znalosť AutoCAD výhodou.

Whirlpool Corporation je najväčší výrobca a predajca domácich spotrebičov na svete.
Spoločnosť vyrába celú škálu výrobkov, ktoré prinášajú kvalitu do života jej zákazníkov a má výrobné prevádzky v 13 krajinách. Produkty spoločnosti Whirlpool nájdeme na trhoch vo viac ako 170 krajinách.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2863301  Dátum zverejnenia: 26.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,869 €/hodina, individuálne a kolektívne prémie do výšky 16,1%, bohatý sociálny program, možnosť ďalšieho odborného rastu, práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti.