Referent personálneho a mzdového oddelenia

WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavná 1, okres Poprad
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie agendy dochádzky zamestnancov spoločnosti.
• Vykonávanie a zabezpečenie všetkých administratívnych činností súvisiacich s evidenciou dochádzky a spracovaním podkladov pre výplatu miezd.
• Príprava reportov, štatistík.
• Operatívne riešenie problémov súvisiacich s používaním systémov.
• Administratíva personálneho a mzdového oddelenia.

• Práca v nadnárodnej spoločnosti.
• Možnosť profesného a kariérneho rastu.
• Bohatý sociálny a benefitný program.
• Intenzívne jazykové vzdelávanie.

Na zaradenie do výberového konania je potrebné zaslať životopis a motivačný list v slovenskom jazyku na zverejnenú e-mailovú adresu.
Na výberové konanie budú pozvaní iba vybraní uchádzači.
Termín výberového konania bude vybraným uchádzačom oznámený telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Precíznosť, spoľahlivosť, trpezlivosť, komunikatívnosť.
Dobrá znalosť pracovnoprávnych predpisov.
Flexibilita, samostatnosť.
Ochota učiť sa nové veci.

Whirlpool Corporation je najväčší výrobca a predajca domácich spotrebičov na svete.
Spoločnosť vyrába celú škálu výrobkov, ktoré prinášajú kvalitu do života jej zákazníkov a má výrobné prevádzky v 13 krajinách. Produkty spoločnosti Whirlpool nájdeme na trhoch vo viac ako 170 krajinách.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2704378  Dátum zverejnenia: 20.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou