Technik životného prostredia

WHIRLPOOL SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavná 1, okres Poprad
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Implementácia korporátnych štandardov BOZP, PO a ŽP.
- Vykonávanie školení pre zamestnancov a dodávateľov.
- Vykonávanie kontrol dodržiavania bezpečnostných predpisov, hygieny práce, požiarnej ochrany, ŽP a spolupráca pri návrhoch a realizácii opatrení a kontrola realizácie opatrení.
- Príprava zavedenia integrovaného systému riadenia bezpečnosti, ochrany zdravia a životného prostredia podľa ISO 14001 a OHSAS 18001 a WCM.
- Činnosti technika BOZP
 vypracovanie dokumentácie, analýza rizík, šetrenie úrazov a incidentov, vedenie evidencie všetkých zistení, reporting.
- Manažment environmentálneho a odpadového hospodárstva:
 Vedenie evidencie o tvorbe, množstvách, charaktere a nakladaní s odpadmi, spôsobmi využitia a zneškodnenia odpadov.
 Zabezpečovanie činností v súvislosti s riadením chemických látok v spoločnosti.
 Spracovanie a aktualizácia prevádzkových poriadkov (nakladania s odpadmi, riadenia chemických látok v podniku, odpadového hospodárstva,..).
 Spolupráca pri zabezpečovaní povolení a rozhodnutí v oblasti ochrany ŽP vo vzťahu k štátnym orgánom životného prostredia.
- Ekonomická agenda odd. EH&S – evidencia a spracovávanie požiadaviek do nákupného systému, tvorba príjmov, spracovávanie faktúr, spolupráca s odd. financií.
- Zabezpečovanie a koordinácia dodávateľských prác, komunikácia s dodávateľmi.

Zaujímavé platové podmienky s možnosťou rastu.
Bohatý sociálny a benefitný program.
Intenzívne jazykové vzdelávanie.
Zabezpečenie odborného a kariérneho rastu v podmienkach nadnárodnej spoločnosti.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite žiadosť a životopis na doleuvedenú emailovú adresu. Termín výberového konania bude vybraným uchádzačom včas oznámený.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Životné prostredie, BOZP

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Certifikát bezpečnostného technika je podmienkou.
Znalosť aktuálnych právnych noriem v oblasti BOZP a ŽP.
Motivovaná, energická osobnosť s analytickým myslením, so schopnosťou poradiť si s problémovými situáciami.
Komunikačné a prezentačné zručnosti na vysokej úrovni.
Vysoká miera samostatnosti, rozhodnosť.
Minimálne 2 roky skúseností na podobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti - preferujeme skúsenosti z korporátneho prostredia medzinárodnej spoločnosti. Skúsenosti s implementáciou WPS, OHSAS 18001 .

Whirlpool Corporation je najväčší výrobca a predajca domácich spotrebičov na svete.
Spoločnosť vyrába celú škálu výrobkov, ktoré prinášajú kvalitu do života jej zákazníkov a má výrobné prevádzky v 13 krajinách. Produkty spoločnosti Whirlpool nájdeme na trhoch vo viac ako 170 krajinách.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2637791  Dátum zverejnenia: 18.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou