Nastavenie a údržba výrobných strojov. Mzda od 1300€ + bonusy. Nástup ihneď do kmeňového stavu spoločnosti!

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Okres Dunajská Streda
Termín nástupu
asap
1 300 - 2 100 EUR/mesiacFinálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných predpokladov kandidáta. + Veľkonočný bonus vo výške polovičného mesačného platu, + Vianočný bonus vo výške mesačného platu, + iné zaujímavé bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Nastavenie a údržba výrobných strojov ( stroje na výrobu pružín, ohýbačky, lisy, zváracie roboty )
  • Odstraňovanie vzniknutých porúch vo výrobe a výrobných linkách.
  • Vykonávanie oprav, údržby, modernizácia / rekonštrukcia pridelených strojno-technických zariadení
  • Znalosť princípov funkcie strojov riadených počítačom
  • Základná znalosť pneumatických, hydraulických systémov

Práca v stabilnej spoločnosti na 3 zmeny!

Výhodné stravovanie alebo stravovacia karta,
Veľkonočný bonus vo výške polovičného mesačného platu podľa výsledkov,
Vianočný bonus vo výške mesačného platu podľa výsledkov,
Vernostný bonus podľa odpracovaných rokov od 50€/ mesačne,
Firemné akcie - Deň rodiny, Vianočný večierok, výlety...

Informácie o výberovom konaní

Zabezpečená firemná doprava:
1.Medveďov-Ňárad-Gabčíkovo-Baka-Trstená na Ostrove-Horný Bar- Šulany
2.Topoľníky-Okoč-Opatovský Sokolec-Trhová Hradská-Blažov-Jahodná - Veľké Dvorníky
3. Dolný Štál -Pataš -Mad-Povoda - Vrakúň - Dunajská Streda - Veľké Blahovo - Michal na ostrove - Horná Potôň - Lehnice -Mliečno

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodný výrobca pružín a malých lisovaných dielov pre automobilový priemysel a bielu techniku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojný mechanik, strojár, technik

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

  • strojný mechanik,
  • mechatronika, elektronika
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • flexibilnosť
  • ochota pracovať na 3 zmeny

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Annamária Mészárosová
Tel.: +421915995618
E-mail: poslať životopis
ID: 4755266  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac