Hľadáme developera so silným backendom

WEZEO

Miesto práce
Viedenská cesta, 257, 85101, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Hneď ako nájdeme toho správneho človeka
Mzdové podmienky (brutto)
1500 - 3500 EUR/mesiac, Podľa skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si aspoň trojročný "backendista", ideálne aj zbehlý v Drupale, poď ku nám.

Ako fungujeme?
- používame vývojárske nástroje, ktoré fungujú ako droga: ak raz skúsiš, nebudeš s tým chcieť prestať
- používame systémy a procesy, ktoré sú programátorom blízke, ako RedMine, GIT, Claude (náš vlastný nástroj na tvorbu webovových aplikácií)
- pracujeme efektívne a vo vyhradenom čase, takže prespávať u nás nebudeš, pokiaľ sám nechceš
- máme radi výzvy a neuspokojíme sa s priemerom, neustále sa vzdelávame a zlepšujeme
- vieme, že limity sú len v nás, a preto ich bez strachu prekonávame
- makáme tvrdo, ale zároveň sa aj bavíme

Aké vlastnosti vítame?
- že budeš disciplinovaný a splníš to, čo sľúbiš, alebo pre to aspoň urobíš maximum
- budeš vedieť napísať vlastný kód, nielen “copy&paste-ovať” hotové riešenia
- že nás aj niečo naučíš, tak ako my naučíme teba
- povieš nám otvorene, keď sa ti niečo nebude páčiť
- nebudeš sa vyhovárať na okolnosti a zmenu k lepšiemu začneš od seba
- budeš sa rozvíjať a spoločne s nami posúvať hranice

Kde potrebujeme uplatniť tvoje PHP umenie?
- práca na našich vlastných projektoch (gomobile.technology, myclaude.com)
- vývoj webových stránok a webových aplikácií
- vývoj mobilných aplikácií (phonegap)

U nás budeš mať problém:
- s plným matracom – pri top projektoch rozdávame prémie
- s plným bruchom – rovno pod oknami máme pár skvelých reštaurácií, kde dostaneš zľavu 30 %
- so skvelou anglinou - kurz prebieha priamo vo firme

Ak si ten správny človek, radi s tebou budeme pracovať na projektoch našich klientov, ale aj na našich vlastných produktoch.

Radi ťa k nám pozveme na pohovor, ale najskôr pošli na [email protected]:

1. Tvoje 3 TOP najlepšie projekty/vychytávky/featury a napíš nám aj:
a. prečo to je podľa teba také skvelé
b. akú časť si na tom robil (či celú alebo len časť)
c. ako dlho ti to trvalo
d. projekt by mal byť online alebo aspoň nejako prezerateľný

2. Prečo by si sa mal stať súčasťou nášho tímu práve ty a v čom si lepší od ostatných? (môžeš nám v maili aj potykať)

3. Opíš nám na pár riadkov svoje schopnosti s PHP. Čo sa ti na PHP páči/nepáči

4. CV nám NEPOSIELAJ, zaujíma nás, čo vieš z praxe a nie akú máš školu

A aby si vedel, kde môžeš pracovať, náš office sa nachádza v Sade Janka Kráľa. Pod oknami nám zurčí Dunaj a Magio pláž máme na skok.

PS: ak poznáš niekoho, kto by sa k nám hodil a má schopnosti, ktoré potrebujeme, tak mu to nazdieľaj. Pomôžeš mu a on možno pomôže niekedy tebe, aby si aj ty našiel svoj vysnívaný job. Ďakujeme.

Pohovory budú ukončené hneď, ako nájdeme toho správneho človeka do nášho tímu. Ak ťa nezavoláme, tak ti minimálne odpíšeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Expert
MySQL - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
XHTML - Pokročilý

Mal by si rozumieť:
- PHP - expert
- DRUPAL mad skillz
- MySQL - pokročilý
- JavaScript - pokročilý
- CSS - pokročilý
- po anglicky – mierne pokročilý

Takého weby by si mal zvládať bez problémov:
- justinsignapp.com
- freshmail.sk

WEZEO je progresívna softvérová firma / software house, ktorá sa zameriava na vývoj webových a mobilných aplikácií. Naše know-how je súčasťou značiek väčších IT a korporátnych firiem, s ktorými spolupracujeme. Náš kód sa skrýva v projektoch pre klientov ako Home Credit, Telekom, Tatra Banka, ZSE, Tesco a mnoho iných. Pracujeme aj pre inovatívne startupy, ktoré prinášajú na trh jedinečný a špecializovaný software, či už z oblasti verejnej dopravy, kryptomeny alebo inovatívne spôsoby výučby znakovej reči.

Za pár rokov sme sa vypracovali medzi TOP developerov na Slovensku a zrealizovali sme viac ako 500 projektov. Chceme sa však posunúť ďalej a máme záujem dobiť aj zahraničný trh. Neustále rastieme a hľadáme šikovných ľudí. Možno si to práve Ty!

Ak ťa naozaj zaujíma akí sme, pozri si náš online život na www.facebook.com/wezeo.sk alebo webstránku www.wezeo.com/sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1905629  Dátum zverejnenia: 3.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 - 3500 EUR/mesiac, Podľa skúsenosti