Obchodník/-čka E-commerce specialist

WESTech, spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 17, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vybavovanie objednávok a obchodných prípadov z e-shopu
- komunikácia so zákazníkmi - koordinácia ich dotazov ohľadom logistiky, aktuálnych marketingových akcií
- riešenie rôznych problémov , ktoré môžu nastať pri vybavovaní objednávky
- aktívna ponuka produktov a služieb zákazníkom z e-shopu (upselling).

Ponúkame:
- Prácu v nadnárodnej distribučnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti IT
- Možnosť kariérneho rastu
- Motivačné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov
- Motivačný systém benefitov (viac info na pracovnom pohovore)
- Príjemné pracovné prostredie a pracovný kolektív
- Vianočné odmeny
- Príspevok na regeneráciu 20€ mesačne
- Zvýhodnený nákup tovaru

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám zašlite prosím Váš životopis.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti WESTech, spol. s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.12.2016 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Internet (e-mail, www) - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchod
1

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, kreativita, zmysel pre obchod - obchodný duch , tímový hráč, cieľavedomosť, základný prehľad v oblasti IT technológií a najmä produktov firmy APPLE výhodou!

Spoločnosť WESTech, spol. s r.o., distribútor výpočtovej techniky, vznikla v roku 2000 ako pobočka medzinárodnej spoločnosti ELKO GROUP. ELKO je jednou z vedúcich spoločností v oblasti distribúcie hardwéru v Strednej a Východnej Európe a v Baltických štátoch. Spoločnosť WESTech dosahuje obrat na úrovni približne 200 miliónov EUR ročne a zamestnáva aktuálne 85 zamestnancov.

Spoločnosť ELKO je vedúci distribútor najprestížnejších svetových značiek ako sú ACTIVEJET, AMD, APPLE, DELL, ESET, GIGABYTE, HP, INTEL, MICROSOFT, OKI, SAPPHIRE, SAMSUNG, SEAGATE, WESTERN DIGITAL a iných. Firma WESTech Slovakia je prostredníctvom ELKO GROUP distribútorom týchto spoločností a najmä autorizovaným distribútorom spoločnosti INTEL na Slovensku. Od roku 2010 firma WESTech vlastní sieť predajní iStores.

iStores je významná sieť predajní Apple Premium Reseller na Slovensku a v Čechách. Je taktiež partnerom vzdelávacích inštitúcií, žiakov a učiteľov - Apple Solution Expert Education a špecialista na biznis riešenia Apple.

Predajní iStores je aktuálne dvanásť - sedem na Slovensku a päť v Čechách. iStores ponúka zákazníkom 24-ročné skúsenosti s platformou Apple, možnosť odberu tovaru, riešenia servisu a konzultácií na rôznych miestach s výbornou dostupnosťou z každej časti Slovenska, Čiech a Moravy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Stará Vajnorská 17
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Eduard Michalík
Tel.: 0902 918045
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 694443   Dátum zverejnenia: 8.11.2016