Predajca v značkovej Apple predajni iStores B. Bystrica, iStores Nitra a iStores Bratislava

WESTech, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Nitra, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vašou úlohou je byt Apple expertom a predajcom - skúsenosti s Apple produktami a prostredím sú nevyhnutné!
- aktívny predaj produktov firmy Apple a príslušenstva
- technická podpora a komunikácia so zákazníkmi
- práca s hotovosťou - pokladňou

- primerané ohodnotenie podľa stupňa splnenia úloh
- mladý kolektív
⁃ pravidelné školenia
⁃ príjemné pracovné prostredie
- zvýhodnený nákup Apple produktov

V prípade záujmu zašlite prosím štruktúrovaný ŽIVOTOPIS SPOLU S FOTOGRAFIOU v slovenskom jazyku na: cv@istores.sk . Do predmetu správy uveďte názov pozície "iStores Bratislava", "iStores Banska Bystrica" alebo "iStores Nitra".

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti WESTech, spoločnor.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.12.2016 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Mac OS - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

⁃ komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup a flexibilita
⁃ osobný záujem o Apple svet Mac-ov, iPod-ov, iPhone-ov, softvéru a príslušenstva Apple
- osobný záujem o maloobchodný predaj
⁃ schopnosť poskytovať aj technickú podporu (softvér aj hardvér) zákazníkom na základnej úrovni
- ovládanie OS X a iOS

Spoločnosť WESTech, spol. s r.o., distribútor výpočtovej techniky, vznikla v roku 2000 ako pobočka medzinárodnej spoločnosti ELKO GROUP. ELKO je jednou z vedúcich spoločností v oblasti distribúcie hardwéru v Strednej a Východnej Európe a v Baltických štátoch. Spoločnosť WESTech dosahuje obrat na úrovni približne 200 miliónov EUR ročne a zamestnáva aktuálne 85 zamestnancov.

Spoločnosť ELKO je vedúci distribútor najprestížnejších svetových značiek ako sú ACTIVEJET, AMD, APPLE, DELL, ESET, GIGABYTE, HP, INTEL, MICROSOFT, OKI, SAPPHIRE, SAMSUNG, SEAGATE, WESTERN DIGITAL a iných. Firma WESTech Slovakia je prostredníctvom ELKO GROUP distribútorom týchto spoločností a najmä autorizovaným distribútorom spoločnosti INTEL na Slovensku. Od roku 2010 firma WESTech vlastní sieť predajní iStores.

iStores je významná sieť predajní Apple Premium Reseller na Slovensku a v Čechách. Je taktiež partnerom vzdelávacích inštitúcií, žiakov a učiteľov - Apple Solution Expert Education a špecialista na biznis riešenia Apple.

Predajní iStores je aktuálne dvanásť - sedem na Slovensku a päť v Čechách. iStores ponúka zákazníkom 24-ročné skúsenosti s platformou Apple, možnosť odberu tovaru, riešenia servisu a konzultácií na rôznych miestach s výbornou dostupnosťou z každej časti Slovenska, Čiech a Moravy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Stará Vajnorská 17
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivan Pacek
Tel.: 0911108008
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2810578   Dátum zverejnenia: 14.11.2016