Chceš naštartovať svoju kariéru? Rád komunikuješ a vieš anglicky? (Key Account Manager)

WESTech, spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 17, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
za svoj výkon budeš naozaj slušne odmenený

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokáž nám, že v práci namiesto Messengeru alebo Instagramu budeš radšej používať svoj MacBook a kontaktovať svojich zákazníkov. A my Ťa za Tvoj nadštandardný výkon kráľovsky odmeníme! Všetko to je v Tvojich rukách. Staň sa ďalším členom nášho duchom aj vekom mladého a rastúceho tímu úspešných predajcov výpočtovej techniky, mobilov a tabletov. Na tejto pozícii budeš komunikovať do sýtosti. Svoje cudzie jazyky u náš budeš používať denno-denne, nakoľko Tvoji klienti nie sú na Slovensku. Angličtina je "must have", znalosť druhého európskeho jazyka je "big advantage". Zákazníkov vyhľadávať a naháňať priveľmi nemusíš. To oni budú Teba! Denne budeš v kontakte s Tvojimi obchodnými partnermi prostredníctvom Skypu, Viberu, WhatsAppu, E-mailu, príp. telefónu. Budeš robiť obchodné ponuky a vyjednávať ceny tovarov. V spolupráci s našim logistickým oddelením zabezpečíš klientovi prepravu tovaru. Tvoja ústretovosť a flexibilita sa prejaví aj na Tvojej odmene. Ak sa ti zdá, že ešte nevieš všetko, aby si zvládol túto prácu, nemaj strach. Tvoj senior kolega sa postará o tvoj rozvoj. Ak máš dobrú náladu a zmysel pre humor, nezabudni si ich zobrať na pracovný pohovor.

Platové podmienky si dohodneš na mieste ako správny obchodník. Utvrď nás v tom, že chceš naozaj dobre zarábať a že na to máš. My Ti k výplate dáme navyše aj MacBook a iPhone. Budeme Ti prispievať každý mesiac na regeneráciu pracovných síl. Pracovať budeš v stabilnej firme a z času na čas sa stretneš aj na rôznych eventoch so svojimi obchodnými partnermi. Nastúpiť môžeš ihneď, alebo ak nás presvedčíš o svojich kvalitách, radi si na Teba počkáme.

Naštartuj svoju kariéru u nás. My Ťa zaučíme a pripravíme!

V prípade záujmu nám zašli prosím Tvoj životopis ideálne v angličtine aj v slovenčine.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti WESTech, spol. s r. o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na tejto pozícii využiješ svoje efektívne komunikačné zručnosti, obchodnícky drive, rozvahu, zodpovednosť, ochotu učiť sa nové veci, systematickosť a pracovitosť.
Plynulá angličtina je podmienkou. Druhý cudzí jazyk je výhodou.

Spoločnosť WESTech, spol. s r.o., distribútor výpočtovej techniky, vznikla v roku 2000 ako pobočka medzinárodnej spoločnosti ELKO GROUP. ELKO je jednou z vedúcich spoločností v oblasti distribúcie hardwéru v Strednej a Východnej Európe a v Baltických štátoch. Spoločnosť WESTech dosahuje obrat na úrovni približne 200 miliónov EUR ročne a zamestnáva aktuálne 85 zamestnancov.

Spoločnosť ELKO je vedúci distribútor najprestížnejších svetových značiek ako sú ACTIVEJET, AMD, APPLE, DELL, ESET, GIGABYTE, HP, INTEL, MICROSOFT, OKI, SAPPHIRE, SAMSUNG, SEAGATE, WESTERN DIGITAL a iných. Firma WESTech Slovakia je prostredníctvom ELKO GROUP distribútorom týchto spoločností a najmä autorizovaným distribútorom spoločnosti INTEL na Slovensku. Od roku 2010 firma WESTech vlastní sieť predajní iStores.

iStores je významná sieť predajní Apple Premium Reseller na Slovensku a v Čechách. Je taktiež partnerom vzdelávacích inštitúcií, žiakov a učiteľov - Apple Solution Expert Education a špecialista na biznis riešenia Apple.

Predajní iStores je aktuálne dvanásť - sedem na Slovensku a päť v Čechách. iStores ponúka zákazníkom 24-ročné skúsenosti s platformou Apple, možnosť odberu tovaru, riešenia servisu a konzultácií na rôznych miestach s výbornou dostupnosťou z každej časti Slovenska, Čiech a Moravy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Stará Vajnorská 17
831 04 Bratislava
ID: 2409539   Dátum zverejnenia: 31.10.2016