Exportný Obchodník/Obchodníčka

WESTech, spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 17, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď alebo dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zahraničnými zákazníkmi cez email, telefón, Skype, WhatsApp, Viber - aktívny predaj výpočtovej techniky
- príprava denných cenových ponúk v Exceli
- zadávanie objednávok od zákazníkov do informačného systému
- registrácia nových zákazníkov
- pridávanie a aktualizácia našich ponúk a dopytov na obchodníckych platformách
- zistenie dostupnosti ponúkaného tovaru u dodávateľov
- vyjednávanie ceny tovaru
- zabezpečenie dopravy v spolupráci s logistickým oddelením
- fakturácia
- reportovanie vedeniu spoločnosti
- účasť na medzinárodných obchodných eventoch

Ponúkame:
- Prácu v nadnárodnej distribučnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti IT
- Možnosť kariérneho rastu
- Motivačné ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov
- Možnosť získania skúseností a kontaktov v oblasti medzinárodného obchodu
- Motivačný systém benefitov (viac info na pracovnom pohovore)
- Príjemné pracovné prostredie a pracovný kolektív
- Firemný iPhone a MacBook
- Vianočné odmeny

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite prosím Váš životopis.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti WESTech, spol. s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tradingového tímu hľadáme samostatného, zodpovedného, flexibilného spolupracovníka s efektívnymi komunikačnými zručnosťami a s vášňou k obchodu. Predchádzajúce skúsenosti v obchode nie su nutné (ale sú výhodou), nový kolega bude systematicky zaučený na pracovnú pozíciu. Vhodný je aj absolvent štúdia. Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou. Ďaľší európsky jazyk (fr, de, it, es, ru, sw, dk ...) je výhodou.

Spoločnosť WESTech, spol. s r.o., distribútor výpočtovej techniky, vznikla v roku 2000 ako pobočka medzinárodnej spoločnosti ELKO GROUP. ELKO je jednou z vedúcich spoločností v oblasti distribúcie hardwéru v Strednej a Východnej Európe a v Baltických štátoch. Spoločnosť WESTech dosahuje obrat na úrovni približne 200 miliónov EUR ročne a zamestnáva aktuálne 85 zamestnancov.

Spoločnosť ELKO je vedúci distribútor najprestížnejších svetových značiek ako sú ACTIVEJET, AMD, APPLE, DELL, ESET, GIGABYTE, HP, INTEL, MICROSOFT, OKI, SAPPHIRE, SAMSUNG, SEAGATE, WESTERN DIGITAL a iných. Firma WESTech Slovakia je prostredníctvom ELKO GROUP distribútorom týchto spoločností a najmä autorizovaným distribútorom spoločnosti INTEL na Slovensku. Od roku 2010 firma WESTech vlastní sieť predajní iStores.

iStores je významná sieť predajní Apple Premium Reseller na Slovensku a v Čechách. Je taktiež partnerom vzdelávacích inštitúcií, žiakov a učiteľov - Apple Solution Expert Education a špecialista na biznis riešenia Apple.

Predajní iStores je aktuálne dvanásť - sedem na Slovensku a päť v Čechách. iStores ponúka zákazníkom 24-ročné skúsenosti s platformou Apple, možnosť odberu tovaru, riešenia servisu a konzultácií na rôznych miestach s výbornou dostupnosťou z každej časti Slovenska, Čiech a Moravy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Stará Vajnorská 17
831 04 Bratislava
ID: 2384438   Dátum zverejnenia: 26.9.2016