Interim projektový manažér Automotive

Wesconi s.r.o.

Miesto práce
Slovensko / zahraničie, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme talentovaných Interim manažérov so skúsenosťami v automotive alebo strojárstve v nasledovných oblastiach.

• Turnaround / reštrukturalizácia
• Plant management
• Production
• Kvalita
• Supply Chain
• Engineering
• Finance / controling
• HR
• IT
• Obchod
• Projektový management
• Green- / Brownfield

Ak Vás zaujala táto pozícia a spĺňate menované požiadavky, pošlite svoj životopis v anglickom a slovenskom jazyku so svojou aktuálnou fotkou. Tešíme sa na Vašu správu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

• Skúsenosti z oblasti projektového manažmentu v automobilovej výrobe / v technickom prostredí (OEM, Tier 1 sú výhodou).
• Skúsenosti pri vývoji produktov pri mnohopočetnej výrobe.
• Silné komunikačné, koučovské, plánovacie, organizačné skúsenosti so zručnosťami na riešenie problémov.
• Schopnosť viesť súbežne viacero tímov v rôznych regiónoch na splnenie požiadaviek na zaradenie nového výrobku (časovanie, rozpočet, špecifikácie, náklady a výnosy).
• Praktickosť.
• Sebaistý prejav pri komunikácii so zákazníkom ako aj pri bežnej internej komunikácií s členmi tímu.

Sme firma s nemeckými koreňmi so sídlom v Banskej Bystrici. Realizujeme medzinárodné projekty v oblasti greenfieldu, reštrukturalizácie, optimalizácie výroby a zavádzanie novej technológie. Našimi klientmi sú celosvetoví dodávatelia a výrobcovia okrem iného z automobilového, strojárskeho a technologického priemyslu a využívajú naše dlhoročné skúsenosti s realizáciou projektov od greenfield až po business excellence.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kremnička 3
974 05 Banská Bystrica
ID: 2329868   Dátum zverejnenia: 10.11.2016