Pracovník vo výrobe / CNC operátor

Wesconi s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRACOVNÍK VO VÝROBE
Vašou náplňou práce bude najmä:
• obsluha výrobnej linky
• manuálna práca pri montážnej linke

CNC operátor
• obsluha CNC strojov
• práca s technickou dokumentáciou
• kontrola výrobkov
• editácia CNC programov

Iné výhody
• kvalitné zaškolenie v Nemecku (približne 6 mesiacov), následne práca vo výrobnej prevádzke spoločnosti na Slovensku (okres Banská Bystrica),
• dlhodobý hlavný pracovný pomer v nadnárodnej výrobnej spoločnosti,
• príležitosť k profesijnému rastu a odborne prínosnej praxi,
• zaujímavé platové ohodnotenie

Svoje životopisy s fotkou posielajte e-mailom na nižšie uvedené kontaktné údaje.
Z kapacitných dôvodov nie je možné odpovedať všetkým záujemcom, iba vyhovujúci kandidáti budú kontaktovaní telefonicky, za účelom dohodnutia osobného stretnutia.
Štruktúrovaný životopis a motivačný list posielajte v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

• Vzdelanie technického príp. strojárskeho zamerania
• Skúsenosti a prax z automobilového priemyslu alebo s prácou na výrobnej linke / prax ako CNC operátor
• Vítaná prax v automobilovom priemysle
• Technické myslenie
• Manuálna zručnosť
• Schopnosť čítať technickú dokumentáciu, programovanie CNC strojov výhodou
• Ochota cestovať do zahraničia

Wesconi – VÁŠ PARTNER PRE RIADENIE VÝROBNÉHO ZÁVODU.

Sme medzinárodná poradenská spoločnosť s nemeckými koreňmi so sídlom v Banskej Bystrici. Pomáhame priemyselným spoločnostiam riadiť a optimalizovať ich výrobné závody. Poskytujeme služby management consultingu, executive search, interim managementu a priemyselné služby so zameraním na efektívnu a udržateľnú výrobu.

V spolupráci s viac ako 1000 vysokokvalifikovanými odborníkmi z 18 krajín pomáhame našim klientom pri realizácii projektov ako:

✓ Greenfield & Brownfield
✓ Zlepšovanie výkonu výroby
✓ Automatizácia a digitalizácia
✓ Zmeny a transformácia
✓ Turnaround, reštrukturalizácia a krízový manažment

Cieľom tímu Wesconi a našich expertov je operatívna realizácia projektov od počiatočnej plánovacej fázy až po efektívny a úspešný výrobný závod.

www.wesconi.com

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1780157  Dátum zverejnenia: 24.6.2014