Elektrikár

Wertheim, s.r.o.

Miesto práce
Dolná 134, 900 01 Modra, Bratislavský kraj
Termín nástupu
čo najskôr

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba elektroinštalácie v objekte závodu v Modre
- inštalácia a servis elektrického zariadenia
- diagnostika a opravovanie závad
- preventívna údržba zariadení
- zabezpečenie optimálneho chodu strojov a zariadení
- ďalšie práce súvisiace s pracovným zaradením

- stabilná práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti
- dlhodobá perspektíva zamestnania
- nadčasové príplatky
- sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

3

- Nutné osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka na činnosť na elektrických zariadeniach, znalosť vyhlášky 508, §22
- výhodou skúsenosti z oblasti údržby
- flexibilný, pozitívne myslenie, samostatný, dôsledný

Spoločnosť Wertheim, s.r.o. je súčasťou nadnárodného koncernu so sídlom v Guntramsdorfe. Na Slovensku je od roku 1990, ako prvá investícia zahraničného kapitálu do priemyselnej výroby. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov v regióne (máme cca 800 zamestnancov ).
Spoločnosť má na Slovensku 3 závody: v Dunajskej Strede, Kostolných Kračanoch a v Modre.

- Špecialista v oblasti zvárania (okolo 14 000 druhov výrobkov) – pre klientov zo Švajčiarska, Rakúska a Nemecka.

Výrobný program:
- trezory – rodinné striebro firmy (od roku 1852)
- dielce výťahových konštrukcií - napr. šachtový materiál, protizávažie, nosič motora, …
- konštrukcie pohyblivých schodov
- kovové konštrukcie strojov a zariadení
Technológie:
- laser, vysekávanie, ohýbanie, zváranie, povrchová úprava - pieskovanie, lakovanie, montáž,... (multistupňová výroba)

Moderná technológia a technické know - how umožňujú Wertheim, s.r.o. pružne reagovať na potreby zákazníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2837529  Dátum zverejnenia: 3.1.2017