Právny asistent

WERNER & Co. s.r.o.

Miesto práce
Stromová 54/A, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca s právnikmi kancelárie (najmä príprava podkladov pre ich prácu),
- komunikácia s orgánmi štátnej správy a súdmi,
- skenovanie, kopírovanie, triedenie dokumentov a iné administratívne práce,
- samostatné riešenie ďalších zverených úloh podľa pokynov nadriadeného;
- vedenie súvisiacej administratívnej agendy.

- možnosť uplatnenia teoretických vedomostí v praxi,
- zaujímavá a odborne náročná práca,
- práca v mladom, príjemnom kolektíve;

Záujemcovia spĺňajúci nižšie uvedené podmienky obsadzovanej pozície môžu zasielať svoje životopisy v slovenskom a anglickom jazyku zároveň spolu s motivačným listom v slovenskom a taktiež v anglickom jazyku na nižšie uvedenú e-mailovú adresu kancelárie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- schopnosť komunikovať slovom aj písmom v anglickom jazyku na vynikajúcej úrovni s vysokým dôrazom na právnu terminológiu
- aktívny vodič
- ovládanie základných počítačových znalostí vrátane práce s právnymi informačnými systémami
- zmysel pre time-management, zodpovednosť, profesijnú sebarealizáciu
- diskrétnosť a dodržiavanie etických princípov
- lojalita voči zamestnávateľovi

Spoločnosť WERNER & Co. s.r.o. je advokátskou kanceláriou s dlhodobou pôsobnosťou a stabilným zázemím domácej i zahraničnej klientely. Aktívne pôsobí vo všetkých oblastiach práva.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3014275  Dátum zverejnenia: 18.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou