Obchodný zástupca so zameraním na výrobne spoločnosti - Západoslovenský kraj

WERCHEM, spol. s r.o.

Miesto práce
Piešťanská 1202/44, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Pevná zložka + motivujúca pohyblivá zložka podľa výkonov + extra prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nudí Vás aktuálna práca, alebo ste nezamestnaný a prácu hľadáte?
Nebaví Vás sedieť za stolom a Vaša verbálna zručnosť dominuje nad tou manuálnou?
Taktiež uprednostňujete jednozmennú prevádzku s voľnými víkendami?
Zdieľate s nami myšlienku, že nadväzovanie nových a silných obchodných partnerstiev je základom úspechu v biznise?
Chcete byť súčasťou silného a prosperujúceho tímu, podieľať sa na jeho raste a následnom ohodnotení.
Vaša výplata by mala byt vždy adekvátnym zrkadlom Vašich prínosov spoločnosti pre ktorú pracujete, a to bez obmedzení a stropov?
Kariérny rast je pre Vás motiváciou a odhodlaním sa ďalej zlepšovať a získavať nové skúsenosti a možno neskôr viesť svoj vlastný tím?
Strojárstvo, technika a stavebníctvo sú odvetvia, o ktorých ste si vždy so záujmom prečítali?
Jazda autom Vám nerobí problém a ste technicky zdatný?
Tak neváhajte a pošlite si životopis na pravé prebiehajúce výberové konanie v našej spoločnosti.

-Služobné vozidlo
-Perspektívne zamestnanie
-Kompletné zaškolenie do sortimentu
-Hodnotenie podľa výkonu
-Možnosť kariérneho rastu
-Letné a Vianočné prémie
-Extra prémie pri splnení firemných kvartálnych plánov (platí pre zamestnancov v prac.pomere viac ako 6 mesiacov)
-Extra prémie pri splnení firemných ročných plánov (alikvotná čiastka podľa odpracovaných mesiacov)
-PC
-Mobilný telefón
-Diéty/deň

Informácie o výberovom konaní

Prosím posielajte životopisy na mailovú adresu:
[email protected]
V prípade, že budete vybraný spomedzi všetkých uchádzačov na osobný pohovor, budete kontaktovaný našou kolegyňou, ktorá si s Vami dohodne dátum a čas osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-Obchodné zručnosti a nadšenie pre obchod
-Asertívny a komunikatívny typ
-Kreatívnosť a samostatnosť
-Chuť rásť a vzdelávať sa

Obchodná spoločnosť pôsobiaca na Slovenskom a zahraničnom trhu od roku 1997.
Hlavným odvetvím predaja je spojovací materiál. Ďalej je to priemyselná chémia, brusivo, náradie a špeciálne diely na základe výkresovej dokumentácie zákazníka.
Predaj hlavne koncovým zákazníkom ale i distribútorom.
Viac informácií na www.werchem.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3167955  Dátum zverejnenia: 23.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Pevná zložka + motivujúca pohyblivá zložka podľa výkonov + extra prémie