Konzultant online marketingu pre business zákazníkov - call centrum Nitra

WeNet SK, s.r.o. www.wenetonline.sk

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
1 466 - 2 500 EUR/mesiacMzdové podmienky budú komunikované na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Konzultant online marketingu pre business zákazníkov call centrum Nitra:

  • Komunikácia cez telefón a aktívne oslovovanie podnikateľov
  • Konzultácie pri tvorbe a realizácii online prezentácií pre podnikateľov
  • Nadväzovanie a udržiavanie dlhodobých vzťahov s klientmi, starostlivosť o vlastné portfólio klientov.
  • Plnenie bežnej administratívy v rámci pracovného času
  • Vzdelávanie sa v online marketingu, AI a v iných nástrojoch
  • Predaj internetových marketingových riešení, ktoré ponúka WeNet SK cez telefón, vrátane: lokálneho internetového marketingu,  tvorba webových stránok a online obchodov, umiestnenia webových stránok vo vyhľadávačoch.
  • Rozpoznanie a definovanie potrieb zákazníkov a poradenstvo pri navrhovaných riešeniach.

Pracovná doba:

  • pondelok - piatok  7:30 - 16:00

Oslovujeme mladých ľudí, ktorí sa chcú vzdelávať a rásť spolu s nami. Pridaj sa k nášmu tímu a pomáhaj nám posúvať sa v pred!  Ak sa u nás rozhodneš pracovať, budeš komunikovať s podnikateľmi, viesť konzultácie o marketingu, získavať nových klientov a starať sa o existujúcich. Navyše, sa budeš vzdelávať v oblasti technologického pokroku a pomáhať pri tvorbe online prezentácií pre našich podnikateľov.

  • Získavaš cenné skúsenosti v obchode a pokrokových online technológiách.
  • Máš fixnú pracovnú dobu od pondelka do piatka, takže si môžeš plánovať svoje voľné víkendy, sviatky a dni pracovného pokoja s rodinou.
  • Máš možnosť získať atraktívne provízne odmeny bez stropu, s možnosťou získať províziu vyššiu ako 1000€.
  • Máš možnosť kariérne rásť smerom k manažérskym pozíciám.
  • Máš možnosť zúčastniť sa motivujúcich súťaží o finančné odmeny, ktoré ovplyvnia tvoj plat.
  • Máš nárok na 1 deň extra platené narodeninové voľno.
  • Staneš sa ambasádorom svojho obľúbeného produktu s možnosťou rozšíreného vzdelávania.
  • Máš možnosť získať postavenie SENIOR Konzultanta vo svojom tíme.
  • Máš k dispozícii adaptívne školenia už od prvého dňa práce na 2 mesiace.
  • Máš školenia priamo na call centre online alebo osobne.
  • Získavaš nové vedomosti o internetovom svete a novinkách v Google, sociálnych sieťach a katalógoch online sveta.
  • Máš skoršie odchody z práce v prípade plnenia individuálnych a tímových cieľov.
  • Získavaš mentoringový program priamo na pracovisku s Teamleadrom.
  • Získavaš skúsenosti z teambuildingových aktivít ako vianočné večierky, letné guláše a mikulášske večierky pre deti.
  • Pracuješ v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s 30 ročnou tradíciou.
  • Máš k dispozícii profesionálny koučing s certifikovaným koučom.
  • Získavaš zručnosti a znalosti v množstve internetových nástrojov, ktoré ti pomôžu rýchlejšie odhaliť podvodné stránky a zlepšiť tvoje zručnosti.

Zaujala vás táto ponuka? Pošlite nám svoj životopis. Budeme sa tešiť, ak nám tiež napíšete, čo vás na ponuke najviac zaujalo.
Vybraných kandidátov oslovíme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
PC znalosti - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máš stredoškolské vzdelanie s maturitou alebo vyššie? Zaujíma ťa online marketing? Hľadáme práve teba! Ponúkame ti príležitosť získať cenné skúsenosti v obchode a pokrokových online technológiách. Budeš sa podieľať na klientsky orientovanej komunikácii a pracovať v tíme s ľuďmi s pozitívnym prístupom k práci aj k životu. Ak máš ochotu učiť sa a rozvíjať svoje zručnosti, pošli nám svoj životopis. Tešíme sa na teba!

Sme kreatívna reklamná agentúra s viac ako 29-ročnými skúsenosťami. Sme súčasťou spoločnosti WeNet Group S.A., najväčšej digitálnej spoločnosti v strednej a východnej Európe. Sme partnerom spoločnosti Google a Yext.

V súčasnosti WeNet SK zamestnáva viac ako 70 zamestnancov na plný úväzok a 20 ľudí na externý úväzok. Vzhľadom na rozširujúce sa služby a modernizáciu spoločnosti hľadáme ďalších kolegov.

Vytvárame funkčnú a finančne dostupnú online marketingovú prezentáciu pre firmy na Slovensku. Máme široké portfólio internetových služieb pre malých a stredných podnikateľov. Využívame technológie, ktoré sú momentálne pre prezentáciu na internete najúčinnejšie, aby bolo firmy lepšie vidieť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4789850  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 466 EUR/mesiac