Podnikajte v obore Wellness a zarábajte nadpriemerne - wellness tréner - bez investície a počiatočných nákladov

Wellness štúdio s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Martin, okres Žilina, okres Trenčín, okres Humenné, okres Poprad, okres Prešov, okres Snina, okres Vranov nad Topľou, Košice, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme pracovný tím, hľadáme ambicióznych a podnikavýchľudí na pozíciu:
wellness tréner - osobný asistent:
- poradenstvo, konzultácie a služby poskytované klientom v oblasti vnútornej výživy - detoxikácia, výživa a regenerácia organizmu, zlepšovanie životného štýlu a zdravia, zdravé chudnutie, športová výživa a pohybové aktivity. Poradenstvo vonkajšej výživy - profesionálnej starostlivosti o pleť .
- zostavenie výživových programov a úprava stravy klientom.
Celkové vzdelávanie sa a kariérny rast na pozíciu manager.
- zabezpečovanie chodu pobočky - a stály kariérny rast
- príjem cca 1 000 - 2 000 €.
Poplatok za rekvalifikáciu je 60-80€, ale je možne si to zarobiť. Nepotrebuje žiadne investície.

Kompletné zaškolenie - získanie certifikátov od medzinárodne uznávaných lekárov v oblasti zdravia a výživy. Kariérny rast, možnosti vzdelávania sa na rôznych úrovniach aj v zahraničí, stále rastúci príjem, dovolenky v luxusných zahraničných rezortoch.

Svoj životopis zašlite na mail - [email protected], následne budete kontaktovaný mailom, alebo telefonický z regiónu, kde si hľadáte prácu. Uveďte aj telefónne číslo.!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

WELLNESS

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o oblasť wellness
- ochota vzdelávať sa - práca na sebe
- práca v tíme
- zodpovedný prístup k práci
- komunikatívnosť a seriózne jednanie
- záujem o podnikanie

Wellness štúdio poskytujúce poradenstvo v oblasti starostlivosti o zdravie a zdravý životný štýl, poradenstvo v oblasti krásy a vonkajšej výživy. Zaoberáme sa úpravou stravovacích návykov, detoxikáciou organizmu, regeneráciou tela a posilňovaním imunity, reguláciou hmotnosti, výživou pre šport a fitness, starostlivosťou o pleť, vlasy a telo. Radíme a vzdelávame ako si zlepšiť životný štýl pridaním pohybu a zostavením jedálnička pre klasické stravovanie, pre zníženie a udržanie hmotnosti, ale aj pre športovcov na rôznych úrovniach. Naším klientom vieme odporučíť doplnky stravy, ak niektoré živyny nemajú vo svojom jedálničku obsiahnuté a tie máme pre nich k dispozícií. Pri práci využívame produkty Shape Works, H24 a dermatologický patentovanú výživu SKIN.
ID: 2510380  Dátum zverejnenia: 18.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 2000 EUR/mesiac