Práca na celý život v obore wellness - kompletné poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu, nadpriemerný príjem - Wellness poradca

Wellness štúdio s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme pracovný tím, hľadáme ambicióznych ľudí na pozíciu:
Wellness poradca - osobný asistent:
- poradenstvo, konzultácie a služby poskytované klientom v oblasti vnútornej výživy - detoxikácia, výživa a regenerácia organizmu, zlepšovanie životného štýlu a zdravia, zdravé chudnutie, športová výživa a pohybové aktivity. Poradenstvo vonkajšej výživy - profesionálnej starostlivosti o pleť .
- zostavenie výživových programov a úprava stravy klientom.
Celkové vzdelávanie sa a kariérny rast na pozíciu manager.
- zabezpečovanie chodu pobočky - a stály kariérny rast
- príjem cca 1 000 - 2 000 €.
Poplatok za rekvalifikáciu je 60-80€, ale je možne si to zarobiť.

Kompletné zaškolenie - získanie certifikátov od medzinárodne uznávaných lekárov v oblasti zdravia a výživy. Kariérny rast, možnosti vzdelávania sa na rôznych úrovniach aj v zahraničí, stále rastúci príjem, dovolenky v luxusných zahraničných rezortoch.

Svoj životopis zašlite na mail - [email protected], následne budete kontaktovaný mailom, alebo telefonický z regiónu, kde si hľadáte prácu. Uveďte aj telefónne číslo.!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o oblasť wellness
- ochota vzdelávať sa - práca na sebe
- práca v tíme
- zodpovedný prístup k práci
- komunikatívnosť a seriózne jednanie

Wellness štúdio poskytujúce poradenstvo v oblasti starostlivosti o zdravie a zdravý životný štýl, poradenstvo v oblasti krásy a vonkajšej výživy. Zaoberáme sa úpravou stravovacích návykov, detoxikáciou organizmu, regeneráciou tela a posilňovaním imunity, reguláciou hmotnosti, výživou pre šport a fitness, starostlivosťou o pleť, vlasy a telo. Radíme a vzdelávame ako si zlepšiť životný štýl pridaním pohybu a zostavením jedálnička pre klasické stravovanie, pre zníženie a udržanie hmotnosti, ale aj pre športovcov na rôznych úrovniach. Naším klientom vieme odporučíť doplnky stravy, ak niektoré živyny nemajú vo svojom jedálničku obsiahnuté a tie máme pre nich k dispozícií. Pri práci využívame produkty Shape Works, H24 a dermatologický patentovanú výživu SKIN.
ID: 2483688  Dátum zverejnenia: 11.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500€