Recepčný,-á na nočné zmeny

Wellness Hotel Borovica****, A.V. PLUS s.r.o.

Wellness hotel Borovica, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiac- ČISTÁ MZDA - minimálne 1000,- netto +13. plat garantovaný pracovnou zmluvou, príplatky v zmysle ZP + všetky príplatky v zmysle ZP, + mesačné mesačné odmeny podľa odvedenej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie chodu recepcie - teda miesta prvého kontaktu hosťa s hotelom, prideľovanie izieb hosťom podľa ich objednávok a požiadaviek, privítanie hostí, poskytovanie rád a informácií hosťom, vrátane konverzácie v cudzom jazyku, riešenie sťažností a požiadaviek hostí, vedenie predpísaných záznamov a vykonávanie potrebných kancelárskych činností.

- možnosť zamestnaneckej stravy
- možnosť využívania wellness a fitness centra v hoteli
- príjemné prostredie v malebnom wellness hoteli
- práca v mladom a príjemnom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

- prosíme zaslať životopis v slovenskom jazyku
- uchádzačov, ktorý splnia naše požiadavky budeme následne kontaktovať a pozývať na pohovory
- prosíme zasielať životopisy uchádzačov z okolia Vysokých Tatier, Popradu, prípadne blízkeho okolia kvôli ubytovaniu, nakoľko neposkytujeme zamest. ubytovanie pre danú pracovnú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, ekonomické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

recepčný,-á /nočný recepčný,-á

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie voči klientom
- samostatnosť pri riešení úloh

Spoločnosť A.V. PLUS s.r.o. prevádzkuje Wellness Hotel Borovica**** na Štrbskom Plese.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3067981  Dátum zverejnenia: 21.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac