Prevádzkový,-á manažér,-ka

Wellness Hotel Borovica****, A.V. PLUS s.r.o.

Wellness hotel Borovica, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiac- v základnej mzde nie sú zohľadnené odmeny, ktoré môžu byť aj vyššie, čiže horná hranica závisí od odvedenej práce, - všetky príplatky v zmysle ZP, pričom za sobotu je príplatok navýšený, - mesačné odmeny riaditeľa podľa kvality odvedenej práce - v pracovnej zmluve stanovený 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- je nadriadený všetkým prevádzkovým pracovníkom, ktorých riadi, usmerňuje, motivuje, odborne vedie a kontroluje
- riadi, organizuje a zabezpečuje denný chod stravovacej, ubytovacej a wellness prevádzky
- zostavuje, kalkuluje jedálne a nápojové lístky, za ktoré zodpovedá obsahom, správnou kalkuláciou a správnou cenou
- dohliada na expedíciu jedál v kuchyni a obsluhu v odbytových strediskách
- zodpovedá za správne spracovanie údajov v programe
- zodpovedá za dodržiavanie HACCP

- možnosť využívania wellness a fitness centra mimo pracovného času
- príjemné prostredie v malebnom wellness hoteli na Štrbskom Plese
- príjemný pracovný kolektív
- zmluvou garantovaný 13.-ty plat

Informácie o výberovom konaní

- prosíme zaslať životopis v slovenskom jazyku
- vybraných uchádzačov budeme následne kontaktovať a pozývať na pohovory

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

prevádzka hotelov

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Gastro, hotelierstvo

Počet rokov praxe

2

- príjemné vystupovanie
- samostatnosť pri riešení úloh
- flexibilita, kreativita, záujem o prácu

Spoločnosť A.V. PLUS s.r.o. prevádzkuje Wellness Hotel Borovica**** na Štrbskom Plese.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1262266  Dátum zverejnenia: 30.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac