Údržbár - elektrikár

Welding, s.r.o.

Miesto práce
Pod Kalváriou 8, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
6,0 €/hod. (+ príplatky, dochádzkový bonus, osobné ohodnotenie, atď.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-opravy mechanických, elektro a hydraulických systémov na výrobných strojoch
-elektroinštalačné práce
-zodpovednosť za pridelené úlohy

Firma okrem stabilného pracovného miesta v prosperujúcej spoločnosti ponúka:
- variabilnú mesačnú zložku mzdy ( osobné ohodnotenie),
- mimoriadne prémie a odmeny ( jubileá, za odporúčanie nového zamestnanca atď.),
- dochádzkový bonus,
- príspevky na stravu aj nad rámec zákona,
- možnosť pracovať nadčasy, príplatky (niektoré nad rámec zákona)
- bohatý sociálny program ( športový deň, deň detí, koncoročné posedenie, ...)
- príspevky na šport, kultúru a vzdelávanie ( odborné školenia, jazykové kurzy, divadlo, fitness...)
- v blízkej dobe možnosť ubytovania v podnikovej ubytovni ( v areáli firmy)

Informácie o výberovom konaní

Životopis v slovenskom jazyku môžete zaslať:
- elektronicky na adresu spoločnosti [email protected]
- poštou na adresu - Welding, s.r.o., Pod Kalváriou
8/1278, Topoľčany 955 01,
- pripadne sa informovať telefonicky
Oslovovať budeme len záujemcov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

odborná spôsobilosť podľa platných predpisov (§22, §23)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

-platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrikárov (§22, §23)
-zodpovednosť, lojalita, samostatnosť
-schopnosť čítať technickú a výkresovú dokumentáciu
-analyzovanie a riešenie problémov
-práca v dvojzmennej prevádzke
-prax vo výrobnej spoločnosti - veľkou výhodou

Welding, s.r.o. je súkromnou strojárskou firmou, ktorá sa špecializuje na výrobu strojných a stavebných oceľových konštrukcií. Zvláštna pozornosť sa venuje výrobe nosných konštrukcií technologických zariadení vrátane mechanického oprcovania (statory, základové rámy, rotory a ďalšie príslušenstvá veľkých elektromotorov, oceľové konštrukcie visutých priestorovo orientovaných dráh do zábavných parkov, tlakové a netlakové časti energetických zariadení, technologické zariadenia pre vibračnú a automobilovú techniku, dynamicky namáhané oceľové konštrukcie,cestné a mostové dilatácie, a ďalšie výrobky). Takmer celá produkcia spoločnosti Welding, s.r.o. je predmetom exportu na západoeurópsky trh, kde sú jej odberateľmi poprední výrobcovia elektromotorov, energetických zariadení, technologických zariadení, horských dráh do zábavných parkov, cestných a mostových dilatácií.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2052140  Dátum zverejnenia: 31.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6,0 €/hod. (+ príplatky, dochádzkový bonus, osobné ohodnotenie, atď.)