Účtovníčka-účtovník

Weishaupt spol. s r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 500 EUR/mesiac(základná zložka mzdy sa odvíja od doterajších vedomostí a skúseností uchádzača a bude predmetom dohody počas výberového konania. Spoločnosť zváži kandidáta s vyšším platovým očakávaním, ako je uvedené v inzeráte.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu priamo na centrále WEISHAUPT vo funkcii hlavný účtovník - ekonóm, ktorá zahŕňa:
- Samostatné komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva, príprava účtovných závierok a daňového priznania k dani z príjmov právnickej osoby
- Zodpovednosť za správnosť a úplnosť účtovnej evidencie a včasné vykonávanie jednotlivých činností
- Vypracovávanie a zasielanie daňových priznaní a výkazov k dani z pridanej hodnoty
- Spracovanie štatistických výkazov
- Inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku
- Sledovanie aktuálnych zmien v oblasti účtovníctva a daňovej legislatívy
- Kontrola a účtovanie dokladov, evidencia DPH, účtovanie majetku, odpisov, interných dokladov, fakturácia
- Podklady pre analýzu hospodárskych výsledkov spoločnosti
- Komunikácia s orgánmi finančnej správy a inými úradmi
- Mzdová agenda

- práca pre jednu z popredných medzinárodných spoločností v oblasti energetickej techniky
- možnosť odborného rastu, interné školenia, jazykové vzdelávanie

V životopisoch uvádzať aj časový priebeh jednotlivých zamestnaní.

Spoločnosť Weishaupt spol. s r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
KROS Omega - Mierne pokročilý
KROS Olymp - Mierne pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

3

Hľadá sa kolega schopný pracovať v tíme, ale aj samostatne, s priateľským prístupom k druhým. Bystrý človek s analytickými a komunikačnými schopnosťami so zmyslom pre detail. Schopný rýchlo sa učiť nové veci, zodpovedný, precízny.

Firma -weishaupt- je popredným svetovým výrobcom spaľovacej a vykurovacej techniky. Na Slovensku sa zaoberáme predajom, technickým poradenstvom a servisom kondenzačných kotlov, solárnych systémov, zásobníkov, tepelných čerpadiel, plynových a olejových horákov -weishaupt-.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 139259  Dátum zverejnenia: 21.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac