Administratívny pracovník logistiky - pozícia vhodná aj pre absolventov

Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacK základnej mzde prislúcha aj variabilná zložka mzdy. Výsledná výška mzdy bude závisieť od individuálnych schopností a odborných skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vybavovanie vodičov pri nahlasovacom okienku a organizácia kamiónov na vykládku alebo nakládku.
• Sledovanie časových okien, plánovanie nakládok/vykládok v internom systéme TMS.
• Tvorba potrebných dokumentov k nakládke tovaru (DL, CMR...).
• Príjem tovaru a kontrola správnosti na systémovej úrovni, kontrola sprievodnej prepravnej dokumentácie.
• Výdaj tovaru a kontrola správnosti na systémovej úrovni (Výroba, Expedícia).
• Obsluha systému skladového účtovníctva.
• Evidencia dokumentácie pre príjem a výdaj tovaru, archivácia skladovej dokumentácie.
• Komunikácia so špedíciami všetkých dodávateľských spoločností.
• Evidencia paliet, inventúra paliet a kontrola stavu paliet.
• Pravidelná inventúra.
• Komunikácia s oddelením skladu a s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.
• Reporting nadriadenému.
• Plnenie ďalších operatívnych úloh podľa pokynov nadriadeného.

• Práca v stabilnej spoločnosti rodinného charakteru
• Stravné plne hradené zamestnávateľom
• Príspevok na dopravu do zamestnania
• Bonus za odporúčanie kandidáta
• Práca v príjemnom, modernom pracovnom prostredí
• Ročná odmena až do výšky jedného platu
• Iné nefinančné benefity (Vianočný večierok, vianočný a veľkonočný balíček, letný športový deň, ovocné/vitamínové dni, narodeninová odmena)

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoju žiadosť a štruktúrovaný životopis.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú očakávania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• MS Office na užívateľskej úrovni
• Znalosť cudzieho jazyka je výhodou
• Prozákaznícky prístup, výborné organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti
• Logické myslenie, samostatné navrhovanie a riešenie problémov
• Pozitívny, proaktívny a zodpovedný prístup k práci, tímový hráč
• Zmysel pre poriadok a detail

Weindel Logistik Service SR spol. s r. o. je stredne veľký poskytovateľ logistických služieb v oblasti copackingu, skladovania a distribúcie, špecializujúci sa na potraviny a značkový tovar (FMCG), s pobočkami v Rakúsku, Českej republike a na Slovensku s nezávislým lokálnym manažmentom – naši zákazníci tak profitujú z nadnárodných synergií a kontaktov. Našim cieľom je nájsť individuálne riešenie pre požiadavky našich zákazníkov. Náš tím pracuje s plným nasadením, inovatívnymi nápadmi a empatiou na tom, aby očakávania našich zákazníkov nielen splnil, ale prekonal.

WLS - We meet your needs (wls-group.eu)

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4790723  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac