Administrátor - 2nd line support

Websupport, s.r.o.

Miesto práce
Mlynská dolina, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vstúp do sveta IT a využi naplno svoj potenciál. Práca na SUPPORTe ťa naučí užitočné technické skills, brilantnú komunikáciu a precíznu sebadisciplínu.

Ako budúci mega profík budeš musieť samozrejme niesť zodpovednosť za kvalitu výstupov, preto budeš mať super možnosť učiť sa od skúsenejších. Tu to vážne nehráme na nejaké hierarchické hry a každý ti rád helfne s hocičím. Navyše budeš navrhovať a vylepšovať interné systémy a procesy. Dáme ti absolútnu slobodu pre tvoje kreatívne nápady (nielen v rámci tvojho tímu). Môžeš sa tak stať špecialistom na daný projekt/službu a spolupracovať s inými tímami. Toto je skrátka tvoja šanca na úspešný vstup do sveta IT.

Očakávame od teba
- že budeš mať veľmi dobrú znalosť administrácie OS Linux,
- že budeš poznať protokoly a služby súvisiacie s prevádzkou DNS, e-mail, WWW, FTP, ...
- že vieš, čo znamená Apache, MySQL, nginx a vieš s nimi pracovať
- že budeš mať znalosť skriptovania v prostredí UNIXu: bash / python
- že sa rád hráš s vylaďovaním výkonu webov a serverov

Očakávaj od nás
- že za tvoju prácu ti adekvátne zaplatíme
- že ti zaručíme možnosť rastu v rámci špecializácií
- že ti ponúkneme mega službičky ako príjemné masáže a rannú jógu priamo v office
- že budeš mať mega kolektív ľudí a budeme “pushovať” tvoj kariérny posun
- že budeš môcť študovať jazykové kurzy (angličtina, nemčina)
- že sa budeš môcť interne vzdelávať (organizujeme interné workshopy)
- že sa u nás rozhodne zábavíš (splavy, hackathony, grilovačky, raňajky, lyžovačky, vianočný žúr

- mladý a zábavný kolektív
- rýchle a dynamické tempo, kde sa veľa naučíš o IT
- flexibilná pracovná doba
- letný splav, hackaton, grilovačky,spoločné raňajky,masáže

Naši administrátori plnia dôležitú úlohu ako piliere všetkých služieb vo Websupporte. Patria medzi IT špičku a častokrát sú pozvaní na rôzne konferencie do zahraničia, kde prednášajú o projektoch, ktoré vybudovali.

Viac sa o pracovnej ponuke dozvieš tu:https://inhiro.com/job/id/11040
Pošli nám teda svoj životopis (najlepšie vo formáte pdf) alebo aj svoje portfólio. Pri výbere kandidátov na pohovor sa rozhodujeme predovšetkým na základe toho, čo nám napíšu.

Tip: Akékoľvek vlastné projekty/hacky/hajpy Vám pomôžu uspieť.
Skôr ako zareagujete na pozíciu, odporúčame pozrieť aj video o 2nd line pozícií:

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

IT ZRUČNOSTI, KTORÉ BY SI MAL OVLÁDAŤ

- Veľmi dobrá znalosť administrácie OS Linux
- Znalosť protokolov a služieb súvisiacich s prevádzkou DNS, e-mail, WWW, FTP, atď.
- Skúsenosti s Apache, MySQL, nginx
- Znalosť skriptovania v prostredí UNIXu: bash / python
- Prax s konfiguračným manažmentom (CFEngine / Puppet) – výhodou
- Základná znalosť sietí (skúsenosti s konfiguráciou firewallu, VLAN, routovaním, VPN) – výhodou
- Prax s nasadzovaním webových aplikácii tretej strany – výhodou
- Prax s ladením výkonu

Firma, ktorá to zo študentského internátu dotiahla až na jednotku na trhu. Je povestná svojou uvoľnenou firemnou kultúrou, podporou komunity a zodpovedným spoločenským prístupom. Snom každého/-ej talentovaného/-ej (ale aj úplne začínajúceho/-ej) “ítéčkára/ítečkárky” je pracovať práve tu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1622716  Dátum zverejnenia: 13.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou