Online Marketing gyakornok

Webshop Logisztika Kft.

A munkavégzés helye
Budapest, IX. kerület, Ecseri út
Munkaidő
teljes munkaidő, részmunkaidő, gyakornok

Szereted az új dolgokat?
Gyorsan tanulsz?
Tudsz önállóan dolgozni?
Szeretnél egy fiatal csapat tagja lenni?

Ha a válaszod mindegyik kérdésre határozott IGEN, jelentkezz hozzánk junior marketingesnek!

Pályakezdő vagy? Nem probléma, ha szereted a kihívásokat és fogékony vagy az új tudásra!

Ha úgy érzed, képes vagy gyorsan tanulni és precízen végezni munkádat, jelentkezz bátran a [email protected] címen fényképes önéletrajzoddal.

ONLINE MARKETING GYAKORNOKI POZÍCIÓBA

Felnőtt termékek elektronikus kereskedelemmel foglalkozó piacvezető cég azonnali kezdéssel új munkatársat keres Budapesten (IX. kerület, Ecseri út) működő irodájába.
Cégünk több mint 6 éves múltra tekint vissza és továbbra is töretlenül növekszik. Szaporodó marketing feladatainkhoz keresünk új kollégát.

Feladatok:
• magyar webáruházaink online marketing kampányainak kivitelezése és mérése
• rendszeres hírlevelek írása
• új on-line marketing lehetőségek felkutatása
• social media feladatok (Facebook, Twitter)
• blog szerkesztése
• ár-összehasonlító oldalak figyelése
• Konkurenciaelemzés
• Aktív oldalelemzés
• SEO, statisztikai elemzés és értékelés

Elvárások:
• legalább középfokú angol nyelvtudás
• Néhány éve megszerzett vagy folyamatban lévő felsőfokú végzettség (informatika, gazdasági vagy marketing szakirányon)
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, különösen MS Excel, MS Winword, Thunderbird, Google Chrome, és Internet használata;
• jó kommunikációs készség;
• kreativitás, önállóság, proaktivitás, precizitás

Előny:
• középfokú szlovák nyelvtudás
• HTML ismeretek
• Google Adwords, Google Analytics, Search Console és egyéb Google termékek ismerete
• 1-2 éves munkatapasztalat hasonló területen
• Photoshop vagy más képszerkesztő ismerete
• Video szerkesztés, feliratozás

Amit kínálunk:
• fejlődési lehetőség, izgalmas terület
• kellemes, fiatalos légkör
• lehetőség a kreativitásra, önálló elképzelések megvalósítására
• rendszeres online marketing képzéseken való részvétel lehetősége

Egyéb információ:
• Új munkatársunk feladata lesz a cég webáruházaihoz kapcsolódó online marketing aktivitásaink fejlesztése és menedzselése, az oldalak látogatottságának növelése és konverziós ráták növelése. Olyan jelentkezőt keresünk, akiket érdekel az online marketing és folyamatosan tovább kívánnak fejlődni.

Kérjük, fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével küldd el erre az állásajánlatra pályázva vagy erre az e-mail címre: [email protected]

főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Angol nyelv - Középszint (B2) és Szlovák nyelv - Középszint (B2)

A cég rövid jellemzése

Online kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cég.

Az alkalmazottak száma

3-4 alkalmazott
ID: 2881238  Dátum zverejnenia: 9.1.2017