Telemarketingový pracovník - limitovaná ponuka

WEBINFO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Nitra, Komárno, okres Komárno, okres Nitra
Termín nástupu
druhá polovička januára 2017
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda 1000 € plus príplatková časť nižšie uvedené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 100 telemarketingových pracovníkov - profesionálov, amatéri nás ušetrite , náš čas je drahý !!!
Najvhodnejších uchádzačov predselektujeme a len vhodných uchádzačov kontaktujeme telefonicky v januári 2017. Náplň práce je aktívne telefonické oslovenie našich existujúcich ako aj nových klientov s cieľom predaja našich služieb.

* 6 hodinová práca - predaj služieb jedine cez telefón
* nadštandardné finančné ohodnotenie 2500 € na pracovnú zmluvu - nie živnosť, samozrejme za uvedenú mzdu máme stanovený určitý dosiahnutý mesačný obrat ako aj limit predaja služieb, ktoré sa dajú reálne splniť. Mzda 2500 € je rozdelená na základnú a príplatkovú časť, ktorú máte garantovanú počas skúšobnej doby .
* možnosť výberu pracovného miesta BRATISLAVA, NITRA, KOMÁRNO

Životopisy posielať podľa výberu mesta v ktorom máte záujem pracovať a to:
BRATISLAVA - [email protected]
NITRA - [email protected]
KOMÁRNO - [email protected]
Nezabudnite uviesť telefonický kontakt , aby sme Vás vedeli kontaktovať v januári.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, marketing, obchod, reklama

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Naša spoločnosť , WEBINFO s.r.o. pôsobí na trhu už od ruku 2009 a má tri prevádzky na Slovensku. Medzi hlavné ekonomické činnosti spoločnosti patria reklamné a marketingové služby.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2859828  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda 1000 € plus príplatková časť nižšie uvedené