Logo WEBHELP SLOVAKIA s.r.o.

Telefonická podpora zákazníkov v nemčine- 100% práca z domu, nástup 13.mája

WEBHELP SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
13. máj 2024
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda 1400 Eur plus bonus za výkon 100 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš výbornú znalosť nemčiny? Hľadáš prácu 100%z domu, vrátane dňa nástupu a školenia? Vieš sa prispôsobiť práci na zmeny, najmä poobedné a víkendové? Máme príležitosť práve pre Teba!

Pre nášho globálneho klienta hľadáme ľudí na oddelenie podpory zákazníkov s výbornou znalosťou nemčiny. Staň sa súčasťou nášho virtuálneho tímu, získaj profesionálne skúsenosti v oblasti podpory zákazníkov a využi nemecký jazyk v praxi.

Čo bude Tvojou náplňou práce?
• Vybavovať prichádzajúce telefonáty zákazníkov, odpovedať na ich otázky a riešiť ich požiadavky ohľadom objednávok (vrátenie tovaru, reklamácie, meškajúca zásielka, poškodený tovar) zákazníckeho účtu, faktúr a podobne

Pokiaľ si nikdy nič podobného nerobil/a, vôbec nezúfaj, všetko Ťa radi naučíme.

Ako si Ťa predstavujeme?
• Podmienkou je výborná komunikácia v nemčine.
• Máš príjemné vystupovanie, dobré komunikačné schopnosti a prozákaznícký prístup.
• Vieš pracovať s počítačom, máš chuť sa učiť a rýchlo sa orientuješ v novom prostredí.
• Vieš sa prispôsobiť práci na zmeny v rozmedzí pondelok-nedeľa, 09:00-22:00, vrátane sviatkov a víkendov (týždenný pracovný fond pri plnom úväzku je 38.75 hod)

• Možný je aj skrátený úväzok na 20/25/30 hod. týždenne, podmienkou je absolvovať celý 2-týždňový tréning (pondelok-piatok, 09:00-17:00)

Čo ponúkame?
• Kvalitné 10 dňové online zaškolenie na prácu
• Práca z domu na 100%
• Práca na zmeny- možnosť privyrobiť si vďaka príplatkom za víkendy
• 400 Euro za odporúčanie kolegov
• Príležitosť rozvíjať kariéru v nadnárodnom prostredí - Team leadrov a iné funkcie vyberáme často priamo spomedzi agentov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Proaktívny prístup - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Concentrix + Webhelp hledá nové zaměstnance na různé pozice v B2C i B2B sektoru. V oblasti B2C hledá poradce zákaznického servisu, vedoucích týmů a projektových manažerů. Pro B2B jsou ideálními kandidáty ti na prodejních pozicích, supervizoři, obchodní manažeři a obchodní analytici.

Pro více informací navštivte:
www.webhelp.com
www.concentrix.com

Jsme také na portálu Welcome to the Jungle:

CZ: https://www.welcometothejungle.com/cs/companies/webhelp-enterprise-sales-solutions-czech-republic
EN: https://www.welcometothejungle.com/en/companies/webhelp-enterprise-sales-solutions-czech-republic

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Diabelková
E-mail: poslať životopis
ID: 4776057  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac