Záhradník v rozsiahlej záhrade parkového typu

WEBFORK, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Praktické skúsenosti s prácou v okrasnej záhrade a vzťah k záhradníckym prácam sú podmienkou prijatia na túto pracovnú pozíciu, kde budeme vyžadovať najmä:
- výkon záhradníckych a manuálnych prác súvisiacich s komplexnou údržbou rozsiahlej záhrady parkového typu a tiež pomocné práce pri údržbe objektu
napríklad:
- kosenie, polievanie, vyvážanie odpadu zo záhrady, údržba komunikácií a chodníkov v celom objekte (zametanie, čistenie, zimná údržba)
- čistenie odtokových žľabov
- vykonávanie drobných údržbárskych prác
- byť nápomocný správcovi objektu pri riešení každodenných operatívnych úloh
- dôraz sa predovšetkým kladie na zabezpečenie starostlivosti o záhradu

Ponúkame stabilnú prácu v príjemnom pracovnom prostredí, v krásnej záhrade parkového typu s možnosťou sebarealizácie.

Prosíme uchádzačov o túto pracovnú pozíciu, aby svoje životopisy posielali do termínu 11.03.2016. Na osobný pohovor budeme pozývať tých kandidátov, ktorí budú spĺňať nami zadané odborné kritériá telefonicky.
Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pracovnú pozíciu.
Príjemný deň.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Záhradníctvo

Vodičský preukaz

B

Od úspešného kandidáta budeme očakávať:

- výborný vzťah k záhrade, prax v starostlivosti o záhradu a všetky práce s ňou spojené sú podmienkou
- vítané sú skúsenosti v oblasti okrasného záhradníctva
- chuť manuálne pracovať (pracuje sa najmä v exteriéri, a to počas celého roka)
- technickú a manuálnu zručnosť
- zmysel pre dochvíľnosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- vodičský preukaz skupiny B = aktívny vodič
- vítané sú skúsenosti s komplexnou starostlivosťou o záhradu parkového typu a skúsenosti v oblasti riešenia drobných technických záležitostí správy objektu
- hľadáme človeka, pre ktorého bude výkon tejto pracovnej pozície zároveň "jeho hobby"

Prosím, nezabudnite v životopise, ktorý nám pošlete uviesť, aké konkrétne skúsenosti máte s prácou v záhrade.

Spoločnosť sa zaoberá rôznou obchodnou činnosťou a činnosťou súvisiacou s nehnuteľnosťami (nákup, predaj, prenájom, správa), ako aj poradenskými činnosťami v oblasti obchodu a služieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2219273  Dátum zverejnenia: 3.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda