Autoelektrikár

WebEye Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
16.11.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoje budúce úlohy:
• inštalácia a oprava telematických zariadení
• inštaláciami súvisiaca administrácia
• sklad, skladové zásoby

• učíme, podporujeme a vycvičíme ťa
• Tvoju prácu podporíme autom, laptopom a telefónom
• Budeš mať stabilné a dynamicky sa rozvíjajúce firemné zázemie za sebou
• Ponúkame inovatívnu a príjemnú atmosféru na pracovisku
• Ponúkame Ti dlhodobú prácu s pestrými a náročnými úlohami
• Príležitosť k profesijnému rastu je daná, máš ju len využiť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

autoelektrikár

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Ty si našim človekom, keď…
• si už videl kamión zvnútra
• poznáš digitálny tachograf
• ľahko porozumieš ľuďom a rád pomáhaš pri riešení ich problémov
• riadil si už kamión, ale už si z toho znudený a rád by si oddýchol
• hovorí ti niečo slovo päťpólové relé
• máš maturitu alebo odbornú kvalifikáciu
• vieš čo je CAN BUS, alebo vieš koľko voltové napájanie majú kamióny
• rád by si pracoval v nadnárodnej spoločnosti
• zvládneš viac týždňové pobyty v zahraničí v dobe tréningového obdobia

WebEye je lídrom v maďarskom telematickom sektore a jedným z popredných európskych poskytovateľov IT riešení pre automobilový priemysel. Naše telematické služby sú v súčasnosti dostupné v 14 európskych krajinách, vrátane Slovenskej republiky. Hlavným predmetom podnikania spoločnosti je vývoj komplexných telematických aplikácií, ktoré pomáhajú našim partnerom v oblasti dopravy, zasielateľstva a logistiky efektívnejšie organizovať pracovné procesy a hospodárnejšie využívať svoje zdroje. Systém WebEye pomáha vytvárať hospodárnu a ekologickú prevádzku vozového parku a zároveň zabezpečuje maximálnu transparentnosť v riadení vozového parku.

Ocenenia:
Hungarian Innovation Grand Prize 2014
Exporter of the Year 2013
Special Award for Innovative Exporter 2012

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2328575  Dátum zverejnenia: 13.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou