WEB programátor

WEBCENTRUM, s.r.o.

Odborárska 52, Bratislava 831 02, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-tvorba internetových stránok s použitím HTML5, CSS, Javascriptu, PHP a MySQL

- práca na zaujímavých projektoch
- zázemie perspektívnej stabilnej spoločnosti
- flexibilný pracovný čas, vlastný manažment pracovných úloh
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- reálny potenciál na ďalší rast v rámci spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- individuálny prístup k zamestnancom

V prípade Vášho záujmu o tuto pozíciu nám prosím zašlite profesný životopis spolu s referenciami na emailovú adresu [email protected].
Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti WEBCENTRUM s.r.o., so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona číslo 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v oblasti informačných technológií
- kreatívnosť
- prax v príslušnej oblasti
- schopnosť nachádzať nové riešenia
- skúsenosti s vývojom SW produktov a aplikácií určených pre internet/intranet
- minimálne stredoškolské vzdelanie ukončené maturitnou skúškou
- analytické myslenie a kombinačné schopnosti
- všeobecný prehľad v oblasti internetu
- vítaná znalosť anglického jazyka
- vítaná znalosť redakčného systému Joomla

Spoločnosť sa zaoberá reklamou na internete, registráciou domén, webhostingom, programovaním internetových stránok a internetových obchodov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2987990  Dátum zverejnenia: 4.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou