Robotník

Webasto Žilina s. r. o.

Miesto práce
SNP 768/150, 013 24 Strečno
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
630 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montážne práce na výrobnej linke - výroba a montáž panoramatických strešných okien, kontrola kvality vykonanej práce;
- vstupná a výstupná kontrola kvality výrobkov; identifikácia chybných výrobkov, vykonávanie meraní, zaznamenávanie výsledkov; oprava chybných výrobkov; kontrola kvality vykonanej práce podľa postupov,
- manipulácia s materiálom v sklade; dokladanie materiálu na výrobnú linku
- dodržiavanie pokynov nadriadeného a pod.
- práca na zmeny

- možnosť stravovania v závodnej jedálni,
- príplatky za nadčasy,
- dochádzkový bonus,
- výkonnostný bonus,
- špeciálny dochádzkový bonus,
- zabezpečená doprava zo smeru Martin a Žilina,
- istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy zasielať na nižšie uvedenú emailovú adresu.
[email protected]
041/324 2319

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- schopnosť práce v tíme ako aj samostatne,
- spoľahlivosť.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou strešných panoramatických okien pre Kiu a Hyundai.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2697991  Dátum zverejnenia: 15.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 630 €