Procesný inžinier

Miesto práce
Táborská 66, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
asap
1 250 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta + ročný bonus po splnení stanovených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Implementácia zmien a procesov do procesu výroby
Príprava a aktualizácia technickej dokumentácie procesov
Zachytávanie a starostlivosť o procesné údaje v SAP
Štandardizácia a normovanie procesov vo výrobe
Zlepšovanie procesov a zvyšovanie efektivity výrobného procesu

Moderná technológia
Klimatizované priestory v celej spoločnosti
Kariérový rast, odborné školenia
Príspevok zamestnávateľa na 3. pilier, ostatné príspevky
Príspevok na dopravu
Rekreačný príspevok
Program Získaj nového kolegu
Vitamínové balíčky, atď.

Budeme radi ak na túto pracovnú ponuku zareagujete. Životopisy starostlivo posúdime, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme za prejavenú dôveru!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické - strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Základy
AutoCAD - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

procesné inžinierstvo, výrobná technológia

Počet rokov praxe

1

Kandidát musí spĺňať nasl. kritéria:
znalosť cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni
skúsenosti s písaním pracovných postupov
systematické myslenie a samostatný spôsob práce
prechádzajúce pracovné skúsenosti vo výrobnom závode
veľmi dobré vedomosti a zručnosti pri práci s technickým výkresmi
Znalosť normy IATF 16949 a metód REFA, FMEA je výhodou.

Webasto je medzinárodným partnerom inovatívnych systémov, ktorý od svojho založenia v roku 1901 spolupracuje s takmer všetkými značkami v oblasti automobilového priemyslu. Skupina Webasto patrí medzi 100 najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel. S našimi inovatívnymi strešnými oknami, panoramatickými strechami, sklápacími strechami a priekopníckymi riešeniami v oblasti vykurovania, chladenia, batériových systémov a nabíjania naďalej zvyšujeme hodnotu rozvíjajúceho sa sektora mobility. V závode vo Veľkom Mederi, kde vyrábame konvertibilné strechy pre kabriolety a panoramatické strechy, zamestnávame viac ako 700 zamestnancov. V Košiciach máme výskumné a vývojové IT centrum s 50 zamestnancami. V Priemyselnom parku v Lozorne budujeme nový výrobný závod s veľmi technologicky vyspelou výrobou batérií pre elektromobily.
Keď prídete pracovať do spoločnosti Webasto, môžete očakávať tímovo orientované, otvorené pracovné prostredie, v ktorom ponúkame veľa slobody na realizáciu vlastných nápadov a tiež rozvoj na globálnej úrovni - pretože "My" v spoločnosti Webasto je vaše Špeciálne plus.

www.webasto.com

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Poslať CV
ID: 2585864  Dátum zverejnenia: 22.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac