Procesný inžinier - technológ

Webasto Convertibles Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Táborská 66, 932 01 Veľký Meder, Dunajská Streda
Termín nástupu
okamžite
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupôsobenie pri optimalizácii výrobných procesov. Spolupráca s výrobnými oddeleniami a s centrálou. Sledovanie a vyhodnocovanie pracovných časov. Optimalizácia a implementácia zlepšovacích návrhov. Analýza porúch vo výrobnom procese, zavedenie a kontrola nápravných opatrení. Podpora spolupracovníkov v oblasti manažmentu zmien.

V prípade Vášho záujmu pošlite nám svoj profesijný životopis spolu s motivačným listom na adresu uvedenú v kontakte. O termíne výberového konania budeme informovať vybraných uchádzačov.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické - strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

SAP - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosť metód MTM/REFA
Samostatný a systematický spôsob práce, plné nasadenie, vlastná iniciatíva

Dcérska spoločnosť patriaca do koncernu WEBASTO AG. Portfólio produktov: strešné systémy automobilov rôzneho druhu, kabrio- systémy, vykurovacie a klimatizačné systémy (napr.nezávislé kúrenie automobilov), ďalšie výrobky (pre úložný priestor, transport, kinematiku atď.) a služby v oblasti automobilového priemyslu.
Výrobný program spoločnosti Webasto-Edscha Cabrio Slovakia s.r.o.: kabrioletové strešné systémy /počnúc mechanickým obrábaním, pokračujúc cez rozsiahlu textilnú výrobu až po konečnú montáž kompexných kabrio-striech -tzv.SOFTTOP

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Webasto Convertibles Slovakia, s.r.o.
Táborská 66
932 01 Veľký Meder
ID: 2585864   Dátum zverejnenia: 12.7.2017