Inžinier kvality

Miesto práce
Táborská 66, 932 01 Veľký Meder
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiackonečná výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie požadovanej kvality výroby počas fázy nábehu nových produktov aj počas sériovej výroby v spolupráci s ostatnými oddeleniami
Aktívna komunikácia so zákazníkmi a riešenie zákazníckych reklamácií formou 8D reportov a podľa metodiky určenej zákazníkom
Zodpovednosť za implementáciu, údržbu a zlepšovanie procesov kvality v rámci systému zabezpečenia kvality zo súlade s normou IATF 16 949
Tvorba a údržba kvalitatívnych dokumentov Control Plan, PPAP, VDA2,
Podpora zákazníckych, interných a externých auditov spoločnosti
Práca je vhodná pre juniorov.

Moderné technológie, klimatizované priestory v celej spoločnosti
Možnosť kariérneho rastu, odborné školenia hradené zamestnávateľom
Motivačný program "Nájdi svojho kolegu"
Ročná cieľová odmena
Príspevok zamestnávateľa na 3. pilier
Príspevok na dochádzanie
Rekreačný príspevok
Príspevky pri životných udalostiach
Vernostný bonus
Úrazové poistenie
Vitamínové balíčky, atď.
Závodná jedáleň

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše očakávania. Za pochopenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Znalosť nástrojov kvality (8D report) - Pokročilý
Znalosť nástrojov kvality (Control Plan) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Nevyhnutnou požiadavkou na dodávateľov v automobilovom priemysle je aplikácia metód progresívneho plánovania kvality, preto pracovná pozícia vyžaduje znalosť metód a noriem PPAP/VDA2, VDA 6.3, FMEA a IATF 16949.
Od kandidáta očakávame technickú orientáciu, analytické myslenie, schopnosť riešiť problémové situácie v anglickom resp. nemeckom jazyku. Skúsenosti s písaním kontrolných plánov a 8D reportov sú výhodou.

Webasto je medzinárodným partnerom inovatívnych systémov, ktorý od svojho založenia v roku 1901 spolupracuje s takmer všetkými značkami v oblasti automobilového priemyslu. Skupina Webasto patrí medzi 100 najväčších dodávateľov pre automobilový priemysel. S našimi inovatívnymi strešnými oknami, panoramatickými strechami, sklápacími strechami a priekopníckymi riešeniami v oblasti vykurovania, chladenia, batériových systémov a nabíjania naďalej zvyšujeme hodnotu rozvíjajúceho sa sektora mobility. V závode vo Veľkom Mederi, kde vyrábame konvertibilné strechy pre kabriolety a panoramatické strechy, zamestnávame viac ako 700 zamestnancov. V Košiciach máme výskumné a vývojové IT centrum s 50 zamestnancami. V Priemyselnom parku v Lozorne budujeme nový výrobný závod s veľmi technologicky vyspelou výrobou batérií pre elektromobily.
Keď prídete pracovať do spoločnosti Webasto, môžete očakávať tímovo orientované, otvorené pracovné prostredie, v ktorom ponúkame veľa slobody na realizáciu vlastných nápadov a tiež rozvoj na globálnej úrovni - pretože "My" v spoločnosti Webasto je vaše Špeciálne plus.

www.webasto.com

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Poslať CV
ID: 2267010  Dátum zverejnenia: 16.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac