Webdeveloper

webaholix, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kreatívneho webdevelopera pre prácu s rôznymi CMS systémami, najmä TYPO3 CMS.

Tvojou náplňou práce bude vývoj a správa webstránok a aplikácií, údržba už existujúcich projektov, analýza potrieb klienta a návrh technického riešenia, príprava HTML/CSS šablón a implementácia do CMS

Ponúkame možnosť pracovať na veľkých zahraničných projektoch, zaškolenie do systému TYPO3, atraktívne finančné ohodnotenie, prácu medzi super ľuďmi a priestor učiť sa nové a zaujímavé veci.

Ak Ťa naša ponuka oslovila, pošli nám prosím svoj životopis, ideálne s ukážkou toho na čom si už v minulosti pracoval.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
XHTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vítané sú skúsenosti s niektorým existujúcim CMS systémom prípadne z niektorým PHP frameworkom (Symfony, Laravel, Yii), znalosť objektovo orientovaného programovania a MVC architektúry.

Sme stabilná spoločnosť s mnohoročnou tradíciou pôsobiaca na Slovensku od roku 2003. Venujeme sa vývoju internetových stránok a aplikácií založených na systémoch TYPO3 a Magento.

Zaoberáme sa tiež dizajnom, návrhom webu, projektovou koordináciou, online marketingom. Viac informácií na www.webaholix.com alebo www.issi.at

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2354887  Dátum zverejnenia: 15.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou