Junior/Senior Developer (iOS, Android) - mobilné aplikácie

Web Site Design s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si developer mobilných aplikácií a máš skúsenosti s vývojom mobilných aplikácií pre iOS alebo Android, prosím, čítaj ďalej!

Čo sa od tvojej práce očakáva?
- budovať mobilné aplikácie (Native code) pre platformu iOS (prípadne Android alebo Windows Mobile)
- optimalizácia mobilných aplikácií
- riešiť problémy mobilných aplikácií a udržiavať ich
- pomocou svojich skúseností na iOS platforme sa budeš spolupodieľať na vývoji aplikácií, ktoré obohacujú životný štýl ich užívateľov

- Zaujímavé a náročné zamestnanie
- Práca s high-tech
- Profesionálny a osobný rast
- Získaš znalosti a skúsenosti
- Výnimočný a priateľský tím
- príjemné pracovné prostredie, moderné PC vybavenie
- Dlhodobá spolupráca s možnosťou získať zaujímavé pracovné skúsenosti na projektoch pre klientov z rôznych oborov
- zaujímavé ohodnotenie pracovných výsledkov

Iné výhody
- práca na úspešných projektoch
- práca v mladom tíme
- motivačné finančné ohodnotenie
- možnosť sebarealizácie
- príležitosť k ďalšiemu vzdelávaniu

Životopisy a referencie zasielajte výhradne e-mailom na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Ostatné znalosti

Objective-C - Základy

Požiadavky na kandidáta (iOS Developer)
- Objective-C
- iOS SDK
- distribúcia aplikácií / iTunesConnect
- Xcode

Požiadavky na kandidáta (Android Developer)
- Android
- Android SDK
- distribúcia aplikácií / Google Play
- Eclipse

Osobnostné požiadavky na kandidáta
- analytické a logické myslenie
- samostatnosť
- schopnosť samostatného riešenia problémov
- schopnosť hľadania optimálnej alternatívy, riešenia
- prehľad v oblasti mobilných aplikácií
- prehľad noviniek v oblasti mobilných aplikácií
- chuť učiť sa
- sledovať trendy / vzdelávať sa
- iniciatívnosť

Chcete budovať svoju kariéru v prestížnej spoločnosti, v IT firme, ktorá pôsobí na trhu viac ako 17 rokov, má za sebou desiatky realizovaných mobilných aplikácií a viac ako 500 realizovaných projektov? Teraz máte šancu zlepšovať svoje odborné znalosti a rozvíjať svoje skúsenosti.

WSD | Technology & Solutions
- 17 rokov na trhu
- vlastné projeky iOS / Android: RoadRadar, Expenses, ...
- vlastné portále: www.Server.sk, www.hladamereality.com, ...
- vlastné e-shopy: Hudobny.sk, Knizny.sk, Filmovy.sk, ...

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1904272  Dátum zverejnenia: 20.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou