Telefonistka / telefonista

Webový marketing, s.r.o.

Miesto práce
Hálkova ul., Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.12.2014
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 800 EUR/mesiac, závislé od výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- telefonické dohadovanie a potvrdenie termínu stretnutí pre
obchodných zástupcov
- aktívna komunikácia s majiteľmi a konateľmi firiem
- dohodnutie minimálne 3-4 stretnutí za deň
- zaznamenávanie informácií do interného administratívneho systému
- reprezentatívne vystupovanie
- proaktívny prístup k fungovaniu spoločnosti
- telefonické kontaktovanie dlžníkov a podávanie informácii

- Práca v malom príjemnom kolektíve
- pracovný čas od 08:00 do 15:30
- pravidelný coaching
- odmeny za nadštandardné výsledky
- možnosť preplatenia výdavkov spojených so živnosťou

Hľadáme zodpovedných a lojálnych ľudí na dlhodobú spoluprácu, ktorí sú orientovaní na výsledky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základné ovládanie práce s PC a programom Word a Excel
- plynulý rečový prejav bez logopedických chýb
- cieľavedomý
- energický s pozitívnym prístupom k práci
- zodpovedný
- komunikatívny
- schopnosť učiť sa nové veci
- všeobecný prehľad
- samostatnosť

Skúsenosť s prácou na podobnej pozícií výhodou, ale nie podmienkou.

NAVRHnaKONKURZ.sk je úspešne dynamicky sa rozvíjajúci systém na vymáhanie pohľadávok, ktorý v súčasnosti celoplošne aplikujeme do praxe. Projekt bol dva roky v reálnej praxi testovaný a k dnešnému dňu evidujeme vyriešené prípady v celkovej hodnote viac ako 4 mil. EUR.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1685882  Dátum zverejnenia: 25.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 800 EUR/mesiac, závislé od výsledkov