Ekonomický konzultant ERP systémov

WBI, s.r.o.

Miesto práce
Pluhová 50/A, Bratislava
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

konzultačné práce pri zavádzaní podnikového informačného systému pre oblasť ekonomiky
spracovanie analýz informačného systému u zákazníkov
spracovanie návrhov nasadenia informačného systému v ekonomickej oblasti
spolupráca s programátormi pri návrhu zákazníckých riešení
testovanie funkčnej správnosti programových produktov
implementácia softvérového riešenia u zákazníkov
užívateľské školenia pre zákazníkov
tvorba užívateľskej dokumentácie
podpora zákazníkov po ukončení implementácie formou konzultácií a telefonickej podpory zákazníkov

zaujímavé platové ohodnotenie závislé od výkonu a skúseností
podpora pri vzdelávaní a certifikáciách
mobilný telefón, notebook
práca v dynamickej spoločnosti
účasť na zahraničných projektoch
práce v špičkovom tíme na medzinárodnej úrovni
flexibilita pracovnej doby
možnosť čiastočnej práce z domu prostredníctvom vzdialeného pripojenia

Váš štruktúrovaný životopis nám zašlite e-mailom na: personal@wbi.sk.
Pripojte prosím súhlas so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení: "Udeľujem spoločnosti WBI, s.r.o. dobrovoľný súhlas so spracovaním poskytnutých osobných údajov na účely realizácie práv a povinností zamestnávateľa ako aj za účelom oslovenia s budúcou pracovnou ponukou. Tento súhlas môže byť odvolaný písomne."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť finančného a vnútropodnikového účtovníctva a výkazníctva
vodičský preukaz skupiny B aktívne a ochota cestovať
skúsenosť s implementáciou ERP systémov veľkou výhodou
znalosť AJ na pokročilej úrovni podmienkou !!! (schopnosť komunikovať a prezentovať v Anglickom jazyku)
výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
flexibilita, samostatnosť, potreba učiť sa

Spoločnosť WBI, s.r.o. je jednotkou na slovenskom trhu v oblasti implementácie podnikových informačných systémov Microsoft Dynamics NAV a Microsoft Dynamics AX s viac ako 100 zákazníkmi na najvyššej úrovni partnerstva so spoločnosťou Microsoft – Gold kompetencie. Orientuje sa výlučne na produkty a riešenia spoločnosti Microsoft a dodáva služby podpory infraštruktúry či dodávky riešení na platforme SharePoint a riešenia Microsoft Dynamics CRM. Projekty realizuje na území Slovenska ale aj v rámci EÚ, kde spolupracuje so zahraničnými partnermi spoločnosti Microsoft .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

WBI, s.r.o.
Pluhová 50/A
831 03 Bratislava
ID: 2997797   Dátum zverejnenia: 8.6.2017