Opatrovateľ/ka- Sanitár/ka v zariadení sociálnych služieb

WBA Holding

Miesto práce
Jablonové
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiacĎalšie odmeny a príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nezisková organizácia Harmónia života, ktorá prevádzkuje nadštandardné zariadenie sociálnych služieb Seniorville Jablonové (okres Malacky) hľadá do svojho tímu zodpovedných a príjemných kolegov OPATROVATEĽOV/KY, ktorých náplňou práce bude:
o Zabezpečovať pre obyvateľov zariadenia bio-psycho-sociálnu a všestrannú starostlivosť
o Starostlivosť o polohovanie a celkovú hygienu klientov
o Úprava postele klientov a zabezpečenie čistej posteľnej bielizne
o Výmena bielizne klientov
o Sprevádzanie klientov na vyšetrenia
o Aktívne spolupracovať so zdravotnou sestrou

Pracuje sa na 12-hodinové zmeny (deň-deň-noc-voľno). Práca na turnus (2,5 týždňa práca, 1,5 týždňa voľno).

o Stabilná práca,
o Veľmi príjemné pracovné prostredie,
o Ubytovanie zdarma, príspevok na stravu a dopravu do práce,
o Príplatky za sobotu, nedeľu a nočné služby až do výšky 100 % priemerného zárobku,
o Ako sociálny bonus má každý zamestnanec právo po skončení skúšobnej doby 1x mesačne na masáž a 2x mesačne na termoterapiu, v čase osobného voľna.
o Zamestnancovi, ktorí odpracuje 3 mesiace bez vymeškania, bez návštevy lekára, alebo PN bude vyplatená odmena za každý mesiac 50 Eur – kvartálne 150 Eur,
o Opatrovateľský kurz je výhodou, nie však podmienkou (možnosť zvýšenia kvalifikácie – zabezpečíme absolvovanie opatrovateľského kurzu).

Zašlite nám svoj CV a pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane údajov. Všetky zaslané životopisy a motivačné listy sú v súvislosti s realizáciou výberového konania v zmysle zákona o ochrane osobných údajov uchovávané po dobu 3 mesiacov. Po tejto lehote v zmysle toho istého zákona, budú Vaše osobné údaje zlikvidované. Získané osobné údaje nikomu neposkytujeme, nesprístupňujeme ani nezverejňujeme. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

WBA Holding je silná a neustále rastúca skupina viac než tridsiatich nezávislých spoločností s dlhoročnou podnikateľskou históriou, súkromným kapitálom a medzinárodným pôsobením. Buduje svoju firemnú politiku na odbornosti, profesionalite a spoľahlivosti viac než 130 zamestnancov a spolupracovníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4208980  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac