Pracovník rýchleho občerstvenia - TOP 4,00€/hod.

WaySub s.r.o.

Miesto práce
Avion shopping centre, Ivanska cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
3.25 - 4.00 EUR/hodina, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácia SUBWAY® AVION shopping centre hľadá vedúcu/vedúceho a šikovných študentov alebo pracovníkov na TPP, živnosť prípadne dohodu.

Strava, rovnošata a hlavne skúsenosť s ktorou sa môžete zamestnať na celom svete v prevádzkach SUBWAY. Prax ktorú dostanete u nás je jedinečná možnosť ako sa uchádzať v ktoromkoľvek SUBWAY mimo Slovenska o prácu. Ocenia a ocenili to všetci čo sa bez problému zamestnali v UK, USA, Irsku a iných krajinách. Využite túto možnosť a staňte sa členom najväčšej siete rýchleho občerstvenia na svete.

Zdravotný preukaz na prácu v reštaurácií ako aj potvrdenie o návšteve školy ak sa hlási študent. Dĺžka zaškolenia je individuálna a jej čas sa líši od zručnosti každého uchádzača. Najviac však 8 rozložených hodín do dvoch dní. Základy angličtiny sú výhodou. Kontaktovať budeme len vybraných záujemcov. Ďakujeme však za každú reakciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predchádzajúca prax v podobnom segmente výhodu. Príjemné a profesionálne vystupovanie. Uprednostňujeme uchádzačov VŠ ktorí budú pracovať aj počas školského roka.

Spoločnosť prevádzkujúca SUBWAY® reštauráciu v Bratislave v Avion shopping centre v Bratislave.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kladnianska 31
821 05 Bratislava
ID: 1351655   Dátum zverejnenia: 29.12.2016