Pracovník do skladu autodílů - mzda až 30 000 Kč hrubého

Way to work s.r.o.

Místo práce
Strančice, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného stabilního klienta

Přijmeme pracovníky do skladu autodílů ve Strančicích u Prahy.

Náplň práce:

  • práce se skenerem
  • manipulace se zbožím

Pracovní doba:

  • Pondělí – Pátek: směny 8,5 hod. (ranní/odpolední) + 1 sobota v měsíci.
  • Možnost přesčasů.

Požadujeme:

  • zkušenosti s pickováním výhodou
  • fyzickou zdatnost
  • spolehlivost
  • pracovitost

Nabízíme:

  • nástupní mzda 100 Kč čistého/hod.
  • od 3.měsíce 110 Kč čistého/hod. + osobní ohodnocení až do výše 2.000 Kč
  • možnost týdenních záloh
  • stravenky 80,- Kč
  • ubytování s příspěvkem až 1.500Kč/měs.
  • svoz z Prahy zajištěn od metra Opatov
  • nástup možný ihned

V případě zájmu o tuto pozici se dostavte na osobní pohovor: Po-Pá mezi 10-16 hod. do kanceláře spol. Way to work s.r.o. na adrese: Argentinská 286/38, Praha 7 Holešovice (6. patro).

S sebou přineste občanský průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny a výpis z trestního rejstříku (i se záznamem).

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 3148295  Dátum zverejnenia: 1.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.