Retrakář - až 38.400 Kč čistého měsíčně

Way to work s.r.o.

Místo práce
Strančice, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do skladů v Praze a okolí přijmeme zkušené RETRAKÁŘE. Pracovní doba se liší dle jednotlivých provozů. Jsou možné ranní, odpolední či noční směny. Nástup možný ihned.

Požadujeme:

  • průkaz na VZV - výhodou ne však podmínkou
  • zkušenosti s manipulační technikou podmínkou
  • věk minimálně 18 let

Nabízíme:

  • mzda 28.000-38.400 Kč čistého měsíčně
  • možnost týdenních záloh
  • zajištění ubytování
  • příspěvek na ubytování 1.500 Kč/měsíc
  • zázemí stabilní společnosti

Na pohovor se dostavte do sídla společnosti Way to work s.r.o., Argentinská 286/38, Praha 7 – Holešovice (6. patro) a to v pracovní dny (Po-Pá) v době od 10:00 hod. do 16:00 hod.

Po příchodu se prosím ohlaste na recepci. S sebou si přineste občanský průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 3147524  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.