Nákupca hutného materiálu

Way Industries, a.s.

Miesto práce
okres Krupina
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakupuje materiály a služby pre výrobný úsek a nevýrobné oddelenia
- vyberá a vyhodnocuje dodávateľov
- vyhodnocuje cenové ponuky, vystavuje objednávky
- kontroluje došlé dodávateľské faktúry podľa objednávok a dodacích listov
- analyzuje a optimalizuje dodávateľské reťazce pre danú skupinu materiálov, služieb
- spolupracuje s pracovnými, odbornými skupinami v rámci celej spoločnosti
- sleduje saldo neuhradené predfaktúry a faktúry, nahráva požiadavky na platby, komunikuje s dodávateľom
- komunikuje s dodávateľom – zabezpečovanie včasnosti dodávok, riešenie vzniknutých problémov – neskorý termín dodania, možná náhrada a ostatné náležitosti

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Ostatným uchádzačom ďakujem za prejavený záujem.
Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- vyjednávacie zručnosti v medzinárodnom obchode,
- znalosť komerčných/logistických podmienok,
- znalosť dodávateľského reťazca,
- komunikatívnosť, organizačne schopnosti, flexibilita, chuť zlepšovať,
- technické znalosti

WAY INDUSTRIES, a.s. je výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 50 rokov. Zaoberá sa výrobou stavebných strojov, lanových dráh, humanitárnych zariadení. V súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 945817  Dátum zverejnenia: 6.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou