Obchodný zástupca (Locust)

Way Industries, a.s.

Miesto práce
Priemyslelná 937/4, okres Krupina
Termín nástupu
01.02.2017, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje všetky obchodné procesy pri predaji LOCUSTov a dohliada na proces expedície
- Zabezpečuje predaj výrobkov na určených trhoch v zmysle plánu predaja
- Vyhľadáva zákazníkov na zadaných trhoch
- Predkladá podklady pre tvorbu plánov predaja a požadované štatistické údaje z pridelených trhov
- Zodpovedá za príjem objednávok na výrobky a služby, ich evidenciu a spracovanie
- Vypracúva cenové ponuky v zmysle platného cenníka a vedie ich evidenciu
- Dohliada na expedíciu a dodanie výrobkov zákazníkom
- Zabezpečuje dodanie kompletnej sprievodnej dokumentácie k výrobkom
- Je zodpovedný za zabezpečenie fakturácie výrobkov a služieb, vypracúva podklady pre fakturáciu, resp. vystavenie dobropisov a zodpovedá za skontrolovanie správnosti uvedených vystavených dokladov
- Zabezpečuje úhrady odberateľských faktúr v termíne splatnosti
- Vystavuje výrobné príkazy na požiadavky mimo plánu výroby a neštandardné prevedenia výrobkov
- Sleduje a vyhodnocuje plnenie záväzkov AOZ, v prípade odchýlky od dohodnutých odberových záväzkov bezodkladne informuje nadriadeného
- Monitoruje dodržiavanie termínu dodávok, sleduje a vyhodnocuje plnenie potvrdených dodacích termínov
- Informuje zákazníkov o zmenách v prevedení výrobkov a akýchkoľvek iných zmenách
- Eviduje a archivuje všetky písomnosti, doklady a dokumentáciu v zmysle archivačného poriadku
- Získava a spracúva podklady pre rozbor, analýzy a štatistiky v rámci oddelenia
- Udržiava vždy aktuálnu databázu zákazníkov a ostatné databázy a evidencie vytvorené na oddelení
- Je zodpovedný za udržiavanie a aktualizáciu údajov o pláne predaja a skutočnom predaji na zadaných trhoch za mesiac, štvrťrok a rok v manažérskom informačnom systéme (IS MIS)
- Získava a spracúva informácie o trhoch, konkurenčných výrobkoch, cenách, trendoch a iné údaje pre podporu predaja
- Vykonáva promotion a poskytuje marketingovú podporu na určených teritóriách

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Ostatným uchádzačom ďakujem za prejavený záujem.

Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

3

- komunikatívnosť
- schopnosť tvoriť obchodné riešenia
- ochota cestovať
- aktívne počúvať

WAY INDUSTRIES, a.s. je výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 50 rokov. Zaoberá sa výrobou stavebných strojov, lanových dráh, humanitárnych zariadení. V súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2839892  Dátum zverejnenia: 5.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou