Vodič

Way Industries, a.s.

Miesto práce
WAY INDUSTRIES, a.s., Priemyselná, Krupina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac+ diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Preprava tovarov a osôb a vedenie príslušnej evidencie
- vykonávanie prepravy (dovozov a vývozov) tovarov dodávkami 1,5t, nákladnými vozidlami 15t, 24t po území Slovenska, Čiech a krajín EÚ podľa požiadaviek oddelenia Nákup, resp. inými vozidlami zamestnávateľa
- vykonávanie prepravy osôb osobnými služobnými vozidlami podľa požiadaviek oddelenia Nákup a ostatných oddelení spoločnosti
- dodržiavanie dopravných a bezpečnostných predpisov SR
- starostlivosť o zverený vozový park, udržiavanie vozidiel v čistote a prevádzkyschopnom stave
- evidencia jázd v dennom výkaze jázd vodiča
- vykonávanie ďalších činností vyplývajúcich z povahy pracovnej činnosti

- príspevok na stravovanie
- možnosť odborného vzdelávania
- ročné prehodnocovanie platov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

- držiteľ Kvalifikačnej karty vodiča
- karta vodiča
- obsluha VZV
- serióznosť, bezúhonnosť
- flexibilita
- schopnosť pracovať samostatne a na vlastnú zodpovednosť

WAY INDUSTRIES, a.s. je výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 50 rokov. Zaoberá sa výrobou stavebných strojov, lanových dráh, humanitárnych zariadení. V súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 2017731  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac