Referent logistiky

Way Industries, a.s.

Miesto práce
WAY INDUSTRIES, a.s., Priemyselná, Krupina
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka 14% vyplácaná každý mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva starostlivosť o vozový park, zabezpečuje externú dopravu a zodpovedá za proces nákupu materiálu a služieb

o vykonáva denný dispečing nákladných a osobných vozidiel, vyťažovanie vozidiel, evidencia žiadaniek, kontrola výkazov jázd vodičov nákladných vozidiel a osobných vozidiel, riešenie reklamácií v rámci logistiky dopravy
o kontroluje knihy jázd na mesačnej báze
o starostlivosť o vozový park: odovzdávanie služobných vozidiel, tankovacích kariet, evidencia, kontrola denníkov jázd, servisné prehliadky, výmena pneumatík, kontrola faktúr za servisy, tankovanie PHM
o zabezpečuje externú dopravu, vyhodnocuje ponuky, objednáva, kontroluje faktúry
o zabezpečuje nadrozmernú prepravu, povolenia
o rieši poistné udalosti
o Nakupuje materiály a služby pre výrobný úsek a nevýrobné oddelenia
o Vyberá a vyhodnocuje dodávateľov
o Vyhodnocuje cenové ponuky, vystavuje objednávky
o Analyzuje a optimalizuje dodávateľské reťazce pre danú skupinu materiálov, služieb
o Spolupracuje s pracovnými, odbornými skupinami v rámci celej spoločnosti
o Komunikuje s dodávateľom – zabezpečovanie včasnosti dodávok, riešenie vzniknutých problémov – neskorý termín dodania, možná náhrada a ostatné náležitosti
o Vystavuje reklamačné konanie, ktoré eviduje v knihe reklamácií a uplatňuje reklamáciu u dodávateľov na dodane materiály a služby

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Ostatným uchádzačom ďakujem za prejavený záujem.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické / Technické zameranie / Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

logistiky / nákupu

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii,
- logické myslenie, zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť
- schopnosť pracovať pod tlakom, dobré komunikačné schopnosti
- veľmi dobrá znalosť MS Office (Word, Excel, Powerpoint)

WAY INDUSTRIES, a.s. je výrobná spoločnosť, ktorá pôsobí na trhu viac ako 50 rokov. Zaoberá sa výrobou stavebných strojov, lanových dráh, humanitárnych zariadení. V súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2007856  Dátum zverejnenia: 26.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac