Finančný kontrolór

Way Industries, a.s.

Miesto práce
Krupina
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vypracovanie finančných reportov a prehľadov pre vrcholový manažment organizácie
• Príprava projektových finančných analýz, kalkulácií a podkladov na zostavenie fin. plánu
• Plánovanie a analýza nákladov
• Príprava prognóz a odhadov pre budúce obdobie
• tvorí, aktualizuje a kontroluje plnenie finančného plánu,
• pravidelne zostavuje rozbory ekonomickej situácie Spoločnosti,
• vypracováva analýzy hospodárenia Spoločnosti za mesiac, rok
• vypracováva analýzy podľa požiadaviek Finančného riaditeľa
• účtovanie v zmysle zákon č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve
• účtovanie v zmysle zákona č. 222/2004 Z. z. o dani z pridanej hodnoty a ostatnej platnej legislatívy
• účtovanie časového rozlíšenia nákladov a výnosov a účtovanie o dohadných položkách,
• účtovanie nákladov a výnosov,
• určovanie rozdielov medzi nákladmi a výnosmi pred zdanením v účtovníctve a nákladmi a výnosmi z aspektu vyčíslenia dane z príjmov,
• zúčtovanie so zamestnancami a inštitúciami,
• kontrolovanie dodržiavania daňových predpisov,
• kontrola vyúčtovania cestovných príkazov,
• účtovanie colných dlhov,
• vypracovávanie rozborov a štatistických výkazov,
• vypracovávanie podkladov pre uzatváranie a aktualizáciu poistiek,
• pravidelné predkladanie výkazov súvisiacich s dohodnutými poistnými podmienkami s poisťovňami,
• kontrolovanie dodržiavania poistných podmienok,
• vedenie pokladne
• tvorba a čerpanie sociálneho fondu

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky. Ostatným uchádzačom ďakujem za prejavený záujem.

Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

financie, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie ekonomického zamerania
- predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii,
- logické myslenie, zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť
- schopnosť pracovať pod tlakom, dobré komunikačné schopnosti
- znalosť anglického jazyka
- veľmi dobrá znalosť MS Office (Word, Excel, Powerpoint)

WAY INDUSTRIES, a.s. je výrobná spoločnosť, ktorá viac ako 50 rokov pôsobí v oblasti výroby a montáže nakladačov LOCUST, špeciálnej vojenskej techniky a v oblasti súvisiacich služieb (údržba, opravy, modernizácie, predaj náhradných dielov a popredajný servis).
V súčasnosti zamestnáva viac ako 200 zamestnancov.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Priemyslelná 937/4
963 01 Krupina

Kontakt

ID: 2000723   Dátum zverejnenia: 17.3.2017